| Username1234Marius361 a întrebat:

cum faci o fata sa te placa chiar daca stiu ca deja este intr o relatie da si stiu sa mai caut si pe alt cineva si sa las pe ea in pace dar o iubesc prea mult dati-mi niste sfaturi

Răspuns Câştigător
| Lina1993 a răspuns:

Pai daca o iubesti cu adevarat, las-o sa fie fericita in relatia ei si nu i-o strica. Daca fata nu tinea la omul cu care este, nu era cu el si probabil te placea pe tine. Nu ai cum sa o faci sa te placa, asa cum nici pe tine nu are cum sa te faca alta fata sau o placi, doar pentru ca vrea fata. Ii poti marturisi cel mult ca o placi si vezi cum reactioneaza. Dar mai mult de atat, nu cred ca ar fi ok sa te bagi.

1 răspuns:
| Kingsley a răspuns:

Nu ai cum, o să pari insistent si o sa pici prost. Eu zic sa nu aștepți si sa cauți alta, altfel riști să devii a doua roata.