| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi fac iubitul sa creada ca nu sunt asa nebna dupa el? Cum sa ii arat indiferenta? Locuim impreuna si profita de faptul ca il iubesc foarte mult! Eu sunt o fire mai sensibila si pun orice la suflet! El ma iubeste mult dar nu imi arata mai deloc sad Suntem de un an impreuna si s-a schimbat fata de cum era la inceput! Ce sa fac HELP!

Răspuns Câştigător
| Cudeea a răspuns:

Este bine sa fi rabdator si permisiv intr-o relatie, dar nu permite chiar orice. Incearca sa comunicati mai mult, sa faceti lucruri care va plac la amandoi, dar nu face tot ce iti cere pentru ca dupa va fi mai rau. Nu este rau sa il iubesti asa mult, dar normal ar fi ca si el sa iti arate in acelasi mod...sau poate asa este firea lui, mai retrasa happy Doar vorbiti despre problemele pe care le aveti, sunteti un cuplu si trebuie sa le rezolvati impreuna happy

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este timpul să stai cu el de vorbă deschis despre sentimentele tale, relația cu el, viitorul vostru împreună!
Pa, pa.

| Prezidentul a răspuns:

Aha si vrei sa va despartiti, frumoasa poveste...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cumva te minti singura? Un baiat care iubeste o fata nu s-ar folosi de slabiciunile ei ca sa o manipuleze

| CarolineArina a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu mai mereu pui raul inainte.
Incearca sa vezi situatia din ambele parti. happy

| anonim_4396 explică (pentru CarolineArina):

Eu sunt gica contra, daca nu-ti place nu mai citii postarile mele, eeeeee laughing))

| varcolaccc a răspuns:

Despartete de el, relațiile sunt pierdere de timp

| suntZeu a răspuns:

Chestia asta intr-o relatie mi se pare o aberatie, barbati o fac ca sa nu se plictiseasca femeile prea repede de ei si sa para siguri pe ei, femeile o fac ca sa nu fie prea usor pentru barbati.Nu exista sa profite de chestia asta laughing)) sau cel putin nu daca e normal la cap, cred ca alta e problema dar exprimarea ta e gresita.Incepe prin a nu ii mai spune ce faci, unde mergi chesti din astea si continua cu acuzarea lui cand vrea sa faceti dragoste, spune-i ca tu esti prea cuminte pentru el laughing) creeaza un joc...

| Lorodana a răspuns:

Fii putin indiferena

| igrek a răspuns:

Pai poti sa fii altfel decat ceea ce esti? Si asa el stie asta.

| vali4789 a răspuns:

Normal ca nu mai e ca la inceput.Cand faci pasu asta de a te muta cu el exista sanse mari sa apara monotonia in cuplu.

| JasminNoir a răspuns:

Muta-te inapoi la parintii tai, sigur ai -18.

| Katlyn8 a răspuns:

Incearca sa-i spui chestiile astea, sunteti o relatie va puteti repara lucrurile impreuna.

| AncaAncutza a răspuns:

Vorbeste cu el... spune-i ce gandesti!:*:*