| candygurl22 a întrebat:

big grin Am o problema... mie imi place de un coleg de clasa si cred ca si lui ii place de mine. Vb mult pe mess(cateodata chiar 2-3 ore) dar la scoala vb ff putin. mie parca mi'e frica sa'i zic ceva pentru ca nu stiu cum o sa reactioneze, iar lu ii e cam rusine de mine sau ceva de genu. mereu cand vb cu mine se panicheaza si vrea sa faca glume da nu'i ies nikicodata laughing am vazut ca incearca cat de cat sa intre in vb cu mine. De ex: azi ma gandeam sa'mi scap pixul "din greseala" la banca lui, dar mi-a luat'o el inaintelaughing l'am vazut cand a aruncat pixul si a fost cu intentielaughing si cand m'a rugat sa i'l dau, parca era speriat de mine laughingera amuzant adica, nici nu stia ce sa spuna, dar eu as vrea sa intru in vb cu el...am incercat sa'l intreb de teme si chestii dar vreau si parerea voastrabig grin cum ziceti sa intru in vb cu el? :*:*pup

Răspuns Câştigător
| Puppetzz a răspuns:

Salut!
Tare tipul laughing
Nu stiu sigur tongue pentru baieti daca era fata incordata incercam sa ne facem putin de ras laughing mai relaxam atmosfera.
Roaga-l sa-ti explice la o materie ceva, sa mai prinda tupeu. poate iti scapa el un sarut laughing

3 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

Foarte tare partea cu pixullaughing
Fa tu primul pas si intreaba-l daca simte ceva pentru tine, lasa temele si scapatul pixului, daca si el te place iti va spune, probabil asteapta sa faci tu primul pas sau ii e teama sa-ti zica ca te place. fa tu primul pas, nu ai nimic de pierdut!

| kapfuncik a răspuns:

Desi-i-i-igur, vorbeste...intre voi doi acum merge un joc, flirtati... dar inauntrul vostru e ceva mai mult, asta e precis. vorbeste si fii cit mai relaxata, si fal si pe el sa se simta mai liber.

| cxt a răspuns:

Da,vorbeste cu el si vorbeste destul de hotarita, dar lasa-l sa faca el primul pas.Iar tu aruncai privi, si un zimbe cuceritor.