| nury a întrebat:

daca o persoana care nu este in lista mea de prieteni pe facebook imi viziteaza profilul de multe ori pe zi, primesc vreo semnalatie de vreun fel de abuz ceva?

4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Ai grija cu facebookul, bagati-va mintile alea in cap, ganditi-va ca un strain vede pozele voastre si tot ce tine de intimitatea voastra...cum naiba aveti incredere oarba ca asa ceva e normal?
fa-ti profilul privat si lasa prostiile, doar ca sa cunosti cat mai multa lume sa atragi priviri, ca nu se stie niciodata de ce maniac dati.

| antimulte a răspuns:

Din cate stiu eu, nu.

| cherrybomb a răspuns:

Nu

| nury explică:

BlahBlah, eu am pus o intrebare destul de simpla! lasa tu prostiile ca nu stii cum sta treaba cu profilul meu. ce ma enervati toti :@