| ochiverzi91 a întrebat:

De vreo 2 saptamani am inceput sa merg la sala de fitness si am observat ca un tip se uita la mine mai tot timpul, dar cu toate acestea nu face nici un pas. Problema este ca nu sunt in Romania si nu stiu foarte bine limba, m-as baga eu in seama dar nu as vrea sa ma fac de cacao.in plus nu stiu nici daca are prietena sau nu. Nu stiu cum sa fac sa il ademenesc sa ma invite in oras. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| cezar199 a răspuns:

Ai rabdare ca te invita el pana la urma, fii si tu draguta si zambestei cand vezi ca se uita la tine big grin

1 răspuns:
| DanielDaniel13 a răspuns:

Nu face nimic special sa il ademenesti, va veni singur daca te place, sau incearca sa adopti niste pozitii mai sexy in fata lui.si in curand va face el sala cu tine happy