| CristinaChiChi a întrebat:

Deci de cateva zile sunt cu un baiat de care imi place mult si ma gandeam sa ne vedem zilele astea. Ideea e ca el e primul meu prieten si prin urmare la intalnire ar aparea si primul meu sarut, iar eu habar n-am ce trebuie sa fac! Ati putea sa-mi dati instructiuni, eventual pas cu pas? Poate ca pare amuzant, dar eu nu glumesc aici laughing chiar nu stiu si nu vreau sa imi zica el cumva ca sarut ca un cal sau altceva! Ma puteti ajuta, va rog?

Răspuns Câştigător
| Narcis0102 a răspuns:

Deci,practic,tu iti pui buzele pe buzele lui, dupa, ii bagi limba in gura lui si dupa totu`vine de la sine, si iti zic eu ca nu o sa iti zica nimic!winking

4 răspunsuri:
| NoRegretsxx a răspuns:

Dar daca ii dai momentan doar un pupic nevinovat pe buze ce are?

| corhaz a răspuns:

Nu inteleg.voi deveniti iubiti inainte sa va vedeti? deveniti pe net? culmea

| Zedge a răspuns:

Cine zice ca trebuie sa-l saruti la prima intalnire, lasa-l sa tanjeasca dupa tine, o vreme.

| Anitnerolf a răspuns:

Una dintre regulile bunelor maniere spune ca nu trebuie ca indivizii(fata si baiatul) sa se sarute de la prima intalnire. Sunt convinsa ca esti mica (12-16 ani), pune mana pe carte!