| anonim_4396 a întrebat:

Deci nu mai știu ce sa fac
Sunt distrus
Nu mai pot
Plâng mereu
Și asta doar pentru ca mă atașez de diferite persoane și pur și simplu sunt ignorat
Nu știu ce sa mai fac crying mă îmbolnăvesc psihic

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Nu ai destulă tărie de caracter. Crede-mă că am pățit chestii mai rele pe lângă faptul de a fi ignorat dar am pățit și asta. Pur și simplu trebuie să nu îți mai pese așa mult. Eu pot rezista doar pentru că nu mai am așteptări și mi s-a cam ars de mare parte din umanitate.

15 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Cum naiba te poti atasa de cineva daca esti ignorat? Nici macar nu ajungi sa vorbesti cu persoana respectiva din moment ce te ignora. E lipsit de logica ceea ce spui.

| Damonana a răspuns:

Stiu cum e sa fii ignorat de toti si sa iti pese de toti si totusi nimanui sa nu.i pese de tine. Daca vrei sa vorbim in privat sau ceva. Si voi incerca sa te ajut cu sfaturi si sa te sustin cat pot.
Capul sus, esti o persoana puternica, nu te lasa invins si arata.le ca dupa ce cazi, te ridici si revii mai puternic!

| Rpgdei a răspuns (pentru Damonana):

Ți am scris pe privat

| MinnieMouse1999 a răspuns (pentru Rpgdei):

Si eu stiu cum e dar nimeni din cei care nu se agasează repede de persoane nu stiu cum e! Te inteleg, daca vrei vorbim putin pe privat si eu sunt trista!

| Rpgdei a răspuns (pentru MinnieMouse1999):

Scrie mi în privat

| Rpgdei a răspuns (pentru MinnieMouse1999):

Nu avem Cum vorbi sad

| MinnieMouse1999 a răspuns (pentru Rpgdei):

Nu,nu stiu de ce nu pot sa iti trimit mesaj

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

Relax man... cine te respectă şi există o ataşare te va accepta necondiționat şi nu te va respinge aceea sunt persoanele cu valoare pentru tine în rest mizerii

| Bucica_Andrei_1969 a răspuns:

Nu te mai atasa de persoane

| Rpgdei a răspuns (pentru Bucica_Andrei_1969):

Nu e deloc ușor...
Pur și simplu se întâmplă.
Simt ca mor singur.

| Bucica_Andrei_1969 a răspuns (pentru Rpgdei):

Incerca sa te gandesti ca ele vor sa te atasezi de ele ca sa te maltrateze si pleaca de langa ele

| Rpgdei a răspuns (pentru Bucica_Andrei_1969):

Și ce as putea face?

| Rpgdei a răspuns (pentru Bucica_Andrei_1969):

Singur nu pot sta
E mai aiurea

| Bogdan_Andrei_1998_gArD a răspuns:

Bate cuie cu ciocau iti trece in 10 minute