| DanutTheBest a întrebat:

Deci o fata se comporta frumos cu mine glumim radem si nu ne certam, dar pe restul daca fac o gluma asupra ei ii injura si se certa cu ei.Deci e posibil sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| Basti a răspuns:

Da este posibil! happy incearca sa o inviti o data in oras si sa afli ce simte pentru tine big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te place...hee hee.Dar apare intrebarea : tu o placi pe ea?

| octha a răspuns:

Hmm..sa ii injure iar cu tine sa rada? hmmm..nu cred ca e posibil..sigur se intampla faptul cai place de tn...treci la intalnirihee heepe urma si la exprimat sentimente