| Justme99 a întrebat:

Hey TPU! Deci...se spune ca atunci cand sughiti iti spui numele personei iubite si daca nu mai sughiti inseamna ca s-a gandit la tine...ciudat dar chiar merge! sa-mi sa intmplat si mie! Voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

E pura coincidenta.

| HotChoclate a răspuns:

Nu cred.Adica poate fi o simpla coincidenta..cred ca are legatura cu bautul, cu frigul.

Apache
| Apache a răspuns:

O legenda chinezeasca veche spune ca daca ragai dupa pizza atunci scoala se va inchide a doua zi...
Ciudat dar niciodata nu s-a adeverit... poate nu sunt stelele aliniate bine

| Sultana_4823 a răspuns (pentru Apache):

Sa vezi ce zice legenda daca ragai dupa bere...

| Hash001 a răspuns (pentru Apache):

M-am c***t pe mine de ras laughing))))))). Eu nu cred in aceste fantasmagorii.