| anonim_4396 a întrebat:

HeY TpU! Diseara ma intalnesc cu o fata si nu stiu cu ce sa ma imbrac. Dati-mi si mie niste idei, va rog!
Funda!

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Si cica fetele suntem niste panicate si preocupatemereu de cu ce ne imbracam...

Imbraca-te ca de obicei.fii natural, nu iti croi gandul de a o impresiona sau ca ea conteaza atat de mult incat sa te temi ca nu te-ar placea, nu conteaza.Doar,fi tu.

| ignore a răspuns:

In ce te imbraci de obicei daca a acceptat sa se intalneasca cu tine inseamna ca te place asa cum esti:*

| zuzu a răspuns:

Blugi. Un tricou dragut`. Si tenesi:].

| MajorAsshole a răspuns:

@cr1stoph91 "Amuzant" de la mine, prietene laughing
Acum, @Andrei12 De ce nu esti original? De ce nu te imbraci asa cum te imbraci tu de obicei? Vrei sa fie cu tine pentru hainele tale? Sau vrei sa fii sincer din toate punctele de vedere si sa te aprecieze pentru ceea ce esti tu de fapt?

Răspuns utilizator avertizat
| AlcaponeGalatzeanu a răspuns:

Haine largi...hip hop stylewinking (acum depinde si de gusturile tale muzicale) sau un blug clasic, tenesi si un tricou mai largut(nu roz de taran obosit care sa pocneasca pe tine)winking