| Salamandra44 a întrebat:

Hey TPU...E bine să fac sex de două ori pe săptămănă? Sunt fată şi am 14 ani

Răspuns Câştigător
| Alexandrionelu a răspuns:

La vasta ta nu este prea bine. Ar trebui sa o faci de cel puțin 2-3 ori pe zi și să schimbi partenerii cât mai des, 4-5 pe săptămână, dacă vrei sa ai un viitor strălucit. Trage tare!

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde pur si simplu de tine, dar mai ales de nivelul libidoului in cazul tau. Avand in vedere varsta ta se poate aprecia ca te-ai cam grabit in privinta inceperi vietii sexuale. Sigur, era mult mai indicat sa te rezumi la a practica doar pettingul inca macar 2 ani. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Dacă faci asta de una singură, e ok. Se poate chiar și mai des.
Dacă o faci cu un băiat... nu e deloc ok. Nici pentru tine, dar mai ales pentru el.

| Irinel15123532 a răspuns:

Actele sexuale in afara casatoriei sunt condamnate de Dumnezeu ca fiind pacate, numai intretine relatii sexuale cu cineva cu care nu esti casatorita. Ocupa-te de scoala, de viitorul tau, traieste-ti copilaria, alta nu mai ai, sunt singurele lucruri care ar trebui sa te preocupe la 14 ani.

| Ely1234567 a răspuns:

Dacă asa simți tu atunci da happy

| Atlas33 a răspuns:

De ce ti-ai pus baremul asta, chiar sunt curios...

| EuAMG a răspuns:

Doamne daca ai fi fata mea te-as manca cu tot cu fulgi cu tot...e și te ocupa de școală mai fata nu de prostii.auzi la ea la 14 ani ce probleme are, dacă află părinții tăi te mănâncă?

| Guessxnike a răspuns:

Mai bine invata pentru examen la 14 ani

| Ili212 a răspuns:

Dacă asta te face fericită și te simți bine atunci Da