| stefanelrares a întrebat:

Este o fata de care imi place. Vorbim pe whatsapp si ne cunoastem de vreo 2 luni. Vreau sa îi spun dar imi e frica.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Iesiti frate in oras sa va plimbati. In parc la un suc ceva acolo.

| stefanelrares explică (pentru Sofer):

Asa e, trebuie sa ma imbarbatez si sa nu mai fiu fetita si sa îi spun

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti iei inima in dinti si-i spui, pana nu ii spune altul si ti-o sufla.

| Andreeush a răspuns:

Renunță la frică și spune-i.

| Patronu1 a răspuns:

Frica, pe lângă ca e doar în capu tău, e și o scuza. Crezi ca unui bărbat adevărat iar fii frica sa spună ce simte? Și, oricum doar nu ai sa trăiești toată viata cu frica în sân. Bafta sa ii spui și sa nu uiți sa ne scrii cum a fost!

| stefanelrares explică:

Daaaaaaa