| anonim_4396 a întrebat:

:* Este vorba despre mine si iubitul meu.Suntem impreuna de 1 luna. La inceput, relatia era foarte frumoasa. Totul era perfect. Vorbeam zilnic, prin mesaje pe tel, pe fecebook, pe mess, intruna. Ne vedeam aproape zilnic. Era dragut, afectuos cu mine, imi dadea mereu atentie..insa de ceva timp s-a schimbat foarte mult. Si totul s-a petrecut foarte brusc! Nu ne mai vedem asa des pentru ca imi spune mereu ca are treaba si ca are ceva de facut, de sunat nu ma mai suna ca zice ca nu are credit(dar asta spune de mai bine de o saptamana! Nu putea sa isi ia credit de atunci?) Pe mess nu prea ma baga in seama k zice ca are treaba(vorbim ce vorbim dupa care imi zice "stai k revin in 5 minute" dar nu mai revine deloc) Chiar nu stiu ce sa mai cred! E foarte distant, rece si indiferent fata de mine! Astazi a plecat pentru 10 zile in Amserdam(Olanda) cu parintii lui si nu vom putea vb pana cand se va intoarce. Ma gandeam sa ma despart de el cand va veni desi tin f mult la el. Acum...intrebarea e DE CE se comporta asa rece fata de mine, DE CE nu mai e ca inainte, de ce ma ignora mai tot timpul? Oare are pe altcineva? Sa ma despart de el? Sa in tratez cu aceeasi moneda? Chiar nu stiu ce sa fac! Va rog din suflet sa ma ajutati! Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| Constantin112 a răspuns:

E cam complicat eu stiu e posibil ca fara sa stii tu el sa vorbeasca cu alta fata si poate isi preocupa timpul cu ea mai mult...sti in ziua de astazi baieti sunt foarte rai, ei ar face orice sa te aiba in pat chiar sa te minta ca te iubeste si etc majoritatea dintre ei au lectiile facute sa zic asa adica stiu cum sa te pacaleasca ( vorbe dulci etc dupa asteapta sa o face-ti o data si papa ) eu iti recomand sa te interesezi fara ca el sa afle daca mai vorbeste cu alta fata deoarece el nu se gandeste cu tu tii la el, el sa gandeste cand o sa accepti sa te culci cu el atata tot si nu e bine asa.

| Yhugato a răspuns (pentru Constantin112):

Da da, foarte adevart ce graiesti tu aici big grin laughing bvo, bvo. rolling on the floor)))))

| anonim_4396 explică (pentru Yhugato):

Ce vrei sa spui?

| Yhugato a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimic,a fost sters acel mesajwinking

21 răspunsuri:
| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Cred că este cam evident.şi-a pierdut interesul, s-a plictisit.Este posibil deja să fi apărut cineva în viaţa lui careia îi oferă toată atenţia care ţi s-ar fi cuvenit ţie.Aşa se întamplă de cele mai multe ori.Imediat ce apare una mai "bună"şi mai frumoasă, hop toată atenţia este îndreptată asupra ei.Renunţă la el acum cat se poate. după vei fi rănită mai rău.

| ywar a răspuns:

Dupa 1 luna si deja au aparut probleme? Ce varste aveti voi si ce relatie e asta? Voi vorbiti pe mess, FB si alte porcarii din astea care-s otravuri pentru o relatie. Imi pare rau ca o spun "voi doi o cam meriati starea asta de fapt" Cat despre el? E un pusti care se schimba dupa bataia vantului. Alt acrobat, alt salt mortal happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu vorbesti cu el cand vine? sau macar dupa ce se intoarce stati o sapt vezi daca e tot asa apoi poti actiona de ce nu-i spui lui chestiile astea ca ii lipsesti ca s-a racit fata de tine ca sa schimba tintreabal ce nu-i convine sau ce s-a intamplat, daca va raspunde ca nimic pur si simplu probabil si-a pierdut interesul fata de tine spun asta din proprie experienta.dar dac anul vrei sa te desparti tu de el trateaza-l cu indiferenta dar asta oricum ajunge pana la despartire

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se merita sa te intristezi pentru cineva care nu te merita, gandeste.te oricine iti intoarce spatele e pentru ca tu meriti ceva mai bun si nu face de tine, cand o persoana iese din viata e pentru a face loc alteia mai buna, dar nu uita ca cea mai importanta esti tu esti centrul vietii tale si trebuie sa te comporti ca atare.

| SunnyDay88 a răspuns:

Si-a pierdut interesul in tine... asta e... mergi mai departe.

| Hαppiηеss a răspuns:

Asa se intampla cand lucrurile vin asa ca o avalansa, iti pierzi interesul, te ignora pentru ca probabil nu te mai place asa de mult ca la inceput si poate nu se simte chiar confortabil daca iti spune asta in fata asa ca te lasa pe tine sa iti dai seama singura. Cel mai bine e sa mergi mai departe fara resentimente mai sunt baieti!

| kzd a răspuns:

Mda, acum vezi ce face si cand vine din vacanta poate ca se mai schimba prin vacanta, ca occidentul face bine. Eu zic sa ii mai dai o sansa.

| Xenia16 a răspuns:

Uite poate la inceput i-a placut mult deoarece erai ceva nou si de asta. Acum cum spun si ceilalti si-a pierdut interesul. Vorbeste cu el cand vine acasa sa vezi poate intelegi de ce s-a comportat asa. Si daca ti la el nu te desparti de el vei suferi mai mult, crede-ma iti spun din experienta. Succes!

| Arkhasas a răspuns:

Dacă stai bot în bot cu el non-stop...s-a plictist deja de tine.
Un bărbat trebuie să lase fetei plăcerea de a îi fi dor, trebuie să ştie să ia decizii, nu să îi facă toate poftele fetei.
El e cel care mai are de învăţat, nu tu.

| C26 a răspuns:

Buna. Eu zic sa te desparti de el acum ca tot pleca..Si tocmai bine ca nu vorbiti in timp ce el este plecat. Lasa`l si vezi daca atunci cand se intoarce te cauta happy Si spune-i acum ca vrei sa te desparti de el, sa vezi cum reactioneaza happy Si oricum 1 luna nu e asa mult, dar e foarte greu atunci cand te atasezi de o persoana si incepi sa ti la ea foarte mult.Te inteleg :* Asa sunt aproape toti baietii la inceput sa poarta frumos cu noi, si apoi cand vede iubire din partea noastra incepe sa faca ce vrea din noi sad Urasc chestii asta.Tu fii puternica, si incerca sa faci asa, si sa-l traterzi cu indiferenta happy Si chiar daca are pe altcineva si nu te mai vrea pe tine..Nu fii trista. Roata se va intoarce si va veni o vreme cand iti va cersii iubire, si atunci va fi prea tarziu ca usa va fi inchisa pentru el happy Mereu s-a intamplat asa..Ai grije. Te pup :*

| anonim_4396 explică (pentru C26):

Ms mult :* asa am sa fac happy

| Capriciu a răspuns:

Buna! Eu cred ca el fie s-a indragostit de altcineva, fie s-a cam plictisit de relatia voastra. Cel mai bine ar fi sa diascuti cu el si apoi ia o hotarire fie te desparti sau ramii cu el se poate intimpla ca sa fi trecut printr-o perioada mai proasta.Succes!

| EleSimoo a răspuns:

In locul tau i-as da papucii. Asta in cazul in care nu i-ai dat motive sa se indeparteze.

| belfast a răspuns:

Te ignora

| CrissIoana a răspuns:

Poate crede ca poate face orice vrea cu tine.
Sau crede ca daca se compoarta asa, tii mai mult la el.
Acum ca el e plecat, analizeaza situatia si vezi unde ai putea " ajunge" cu relatia asta daca o continui happy.
Multa bafta!

| SweetCandy29 a răspuns:

Buna..cred ca in relatia voastra din punctul lui de vedere a intervenit plictiseala. Poate s-a plictisit de rutina zilnic sau poate are pe altcineva dar ii este teama sa-ti spuna si prin faptele lui spera sa te desparti tu de el. Eu cred ca ar trebui sa-l uiti. Sper ca ti-am fost de folos. O zi buna! :*

| cristynacris a răspuns:

Eu zic sa nu te desparti de el pentru ca vei suferi foarte mult, eu zic sa il tratezi cu aceeasi moneda

| beatrice12345 a răspuns:

Eu cred ca este mai bine sa te desparti de el. daca vrei poti sa ii spui si motivul pentru care te-ai despartit de el ca sa nu risti sa stea pe capul tau intrebandu-te de ce?
ITI UREZ MULTA BAFTAwinking