| BiEnCuTsA_1244 a întrebat:

Hey TPU

Eu am 12 ani, sunt pe clasa a 5-a si plac un baiat de aceeasi seama cu mine tot clasa a 5-a dar clase diferite
Eu faceam meditatii cu el si cu inca un baiat,iar noi cand rezolvam exercitii el(baiatul cre il plac) era atent la mine
Un prieten super bun de al lui mi-a spus ca baiatul acela ma place
Si eu il plac,ma port frumos cu el,si mereu il servesc cu ce imi cere, dar nu stiu cum sa fac sa ii spun ca il plac
Puteti a ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| Blondinutza a răspuns:

Eu zic sa mai rabzi...e plictisitoare o ''relatie'' la 12 ani.dar daca te multumesti cu cat iti poate oferi aceasta varsta spune-i printr-un bilet sau prin cineva daca esti mai timida.dar e frumos daca ii spui face to face pentru daca te place si e incantat pote te saruta si daca vrei e smecher.fa cum crezi

| cmihai98 a răspuns (pentru Blondinutza):

Sa stii ca nu este asa cum crezi tu poate ca dacatu nu ai avut ocazia sa ai o relatie la varsta aia, crezi ca nimenea nu va avea

2 răspunsuri:
| cmihai98 a răspuns:

Deci mai faci inca meditati cu el? daca da atunci cand va veti intalni incearca sa-i spui si tu acest lucru daca nu incerci(risti )nu castigi .....deci incearca si intreaba-l daca el te iub..este