| Noctis a întrebat:

Hey TPU!
Imi place de o fata cam de mult, mai exact de vara trecuta. Atunci mi-a spus un prieten ca a auzit ca si ei i-ar placea de mine dar cum la vremea aceea eram extrem de timid nu prea am vorbit cu ea, pana acum cateva saptamani cand am inceput sa vorbesc cu ea pe fb. Uneori trimite inimioare, dar nu stiu sigur daca asa trimite la toata lumea sau daca ma place. As vrea sa stiu cam cum as putea sa aflu daca ii place macar un pic de mine dar nu foar ca prieteni fara sa o intreb direct.

5 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Vorbiti fata in fata. Daca te priveste in ochi, daca iti zambeste, daca isi aranjeaza parul, probabil ca te place.

Răspuns utilizator avertizat
| djlukass a răspuns:

Intreaba vreo zana daca nu. Pai daca prieteni nu, sa nu o intrebi direct nu? ce alta posibilitate ar exista? Du-te la vreo vrajitoare poate iti ghiceste in ghioc.

| AndreiVBratu a răspuns:

Cere unui prieten sa o intrebe.Sau mai bine cere unei prietene de ale ei sa o intrebe fara sa spuna ca ai intrebat tu.

| alexgole200312 a răspuns:

Vorbiti fata in fata si iti dai seama dupa semnele corporale daca te plac