| Anonimul23322 a întrebat:

Hey TPU!
Îmi place de o fata de vreo 2 ani și ea știe asta dar a spus ca nu poate fi nimic intre noi, țin sa menționez ca am 24 de ani și ea 23 dar de câte ori ma vede ma provoacă! Se apropie de buzele mele, ma mângâie pe piept, ma scoate din minți și când vreau sa pun mâna pe ea pur și simplu saluta și pleacă.
Nu știu ce sa mai fac ma scoate din minți, ma înnebunește, nu mai suport!
Ce sfat îmi puteți da?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa fie neserioasă, imatură sau pur si simplu ii place sa se joace cu tine. Solutia este sa stai la distanță, cu cât încerci mai mult cu atât ea te va controla mai mult. Dacă vrei să deznozi o franghie o faci cu grijă și vei reusi sau o poti face haotic si o vei rupe. Tu alegi. Baftă!

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuiesc sa o intrebi cat costa.

| Anonimul23322 explică (pentru anonim_4396):

?
Mersi! Cu siguranța o sa ma ajute asta dacă vreau sa îmi iau și o palma?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimul23322):

Daca ii spui asta dupa ce saluta si pleaca nu iti iei nicio palmawinking

| Anonimul23322 explică (pentru anonim_4396):

Mersi!
Ești mare boss, dar nu as vrea sa îmi asum riscul asta!
Alte idei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimul23322):

Doar sa te uiti la videoclipurile lui Loren Loghin FaraSensTV pe YouTube. Omul ala e maestru in relatii de iubire.

| Donsavas a răspuns:

Se joaca cu tine ca vede ca i acorzi prea multă atenție. Te va lasă dacă continui sa o iei in seama

| Anonimul23322 explică (pentru Donsavas):

M-am gândit la asta și am neglijato nu am băgat-o in seama, având prieteni comuni mai ieșim cu toți și o săptămâna și vreo 2-3 zile nu am băgat-o deloc in seama doar o salutam și atât, dar face la fel.
Nu înțeleg, de ce încearcă sa ma provoace dacă nu vrea sa fie cu mine?
Ma face sa nu mai ies cu prieteni, căci nu vreau sa ma întâlnesc cu ea
Tu ce ai face in locul meu, e destul de nașpa sa te provoace știind ca o plac

| Sofer a răspuns:

Nu o mai lua în seama. Comporta-te ca și cum nu iti pasa.

| Donsavas a răspuns:

Își da seama ca o placi dacă iar vorbiți. Nu i mai vorbi deloc

| Cksihja a răspuns:

Fă-ți o prietenă și uită de ea.

| Anonimul23322 explică (pentru Donsavas):

Am încercat asta in seara asta și a venit la mine și m-a pupat pe gat și ma mângâiat pe piept
Am simțit ca leșin chiar dacă am împins-o ușor și nu am băgat-o in seama
Simttt ca inebunescccc!

| Anonimul23322 explică (pentru Sofer):

Asta încerc sa fac dar pur si simplu se bagă in seama cu mine, ma ciupește, îmi pune mâna pe piept, ma provoacă așa dintr-o data

| Emma30555 a răspuns:

Ți se pare normal? E cam imatura și suferă de lipsa de atenție. Fi indiferent cu ea nu i mai face jocul. Spune i ca orice femeie care arata cât de cât bine poate sa facă ce face ea nu e mare lucru doar ca femeile care au încredere în ele nu se pretează la jocuri de genul.