| anonim8486 a întrebat:

Imi place de o fata si as vrea sa ne intalnim undeva in afara scolii si sa-i spun ce simt, dar am o problema:nu suntem de la oras si nu stiu unde am putea iesi/face.Ma ajutati cu niste idei?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate va plimbati?

| Q69 a răspuns:

Se apropie 1-8 martie
un bun prilej de apropiere si un motiv de a povesti

| catablondu a răspuns:

Salut, iesiti la o plimbare, asta daca nu aveti un loc unde sa mancati o prajitura sau sa beti un suc. Conteaza mai mult ce ai sa ii spui, decat unde o faci.

| anonim_4396 a răspuns (pentru catablondu):

De acord.

| BadResonance a răspuns:

As cam avea o idee... Dupa sfarsitul orelor dupa ce pleaca toti le spui amicilor ca ai uitat ceva si sa nu te astepte o inviti pe fata si gata! E mai usor de zis decat de facut da poate merge!laughing)

| NYCVlad a răspuns:

Salut! Iesiti si voi intr.o pauza la o plimbare, dar vezi si tu in locuri unde nu prea sunt multe persoane, mai ales colegi! Credeme nu o sa vrei sa afle colegii daca nu te intelegi bine cu ei! Cum a spus si catablondu: Conteaza mai mult ce ai de spus, decat unde o faci! Dar bine eu zic sa ai si putina grija unde! BAFTA!winking

| anonim8486 explică:

Astept.poate are cineva o idee mai buna.
Daca nu fac asa cum ati spus pana acum.