| CherryGirl67 a întrebat:

Hey TPUhee hee

Imi ziceti si mie va rog cum sa-mi fac pagina de facebook?puppy dog eyes

Adica daca vreau sa trimit mass sa-mi lase like nu am nici o adresa asa cum au altistraight face

fundalove struck

mersi:*happylove struck

2 răspunsuri:
| CherryGirl67 explică:

Am cont:) da imi trebuie adresa aia cum au uni http://facebook.com/ si dupa / au ceva pus:)) si eu n-am.aia cum se face?

| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Pai scrii pe google facebook si iti apare ceva acolo cu inregistrare...scrii numele prenumele parola adresa de mess varsta(sau ce iti mai cere)si dai sa te inregistrezibatting eyelashes. apoi intri pe mess deoarece iti vor trimite ei un e`mail si il citesti.in e`mailul acela trimis de ei vei avea un link si va trebui sa dai click pe el ca inregistrarea sa fie terminata tongue apoi ai cont.si te loghezi simplu : pe pagina aceea de facebook scrie in dreapta sus adresa de mail si parola.scrii adresa ta de mail si parola care ai pus-o la inregistrare si apoi dai login si ai cont>big grin