| Canceros a întrebat:

in urma cu in jur de o luna am inceput sa vorbesc cu o fata. Dupa ceva timp, am inceput sa ne tinem de mana, sa vorbim tot mai mult, sa ne intalnim in parc, si la un moment dat ne-am si sarutat. P.S am 14 ani. Intr-o seara, parintii ei si parintii mei erau plecati nu stiu unde. Ulterior am aflat ca famiile noastre erau intr-un fel prietene. Atunci mi-am dat seama ca trebuie sa fiu cu ea. Ea a venit la mine acasa ca sa ne facem temele, etc. Eram doar noi doi, nimeni altcineva. Dupa ce am terminat, m-am pus in pat linistit si aproape am adormit. Insa ea a venit la mine, am rugat-o apoi sa imi aduca niste apa, apoi s-a asezat pe mine, incercand sa ma sarute. A fost un sarut lung, de vreo 5 minute. Apoi, nu stiu cum i-a trecut prin cap, dar s-a apropiat si mai tare de mine si mi-a dat tricoul jos. Initial nu stiam de ce, dar apoi mi-am dat seama ca vrea sa o facem. Incet, i-am dat si eu jos tricoul. Apoi ne-am dezbaracat amandoi complet, si ne-am asezat unul langa altul. Organele genitale se atingeau, dar inca nu incepusem sa o facem. Ea s-a asezat pe mine si, cu o mana pe pat si una pe sanii ei, o sarutam adanc. Apoi eu m-am asezat pe ea si mi-am spus : Orice ar fi, am ajuns in punctul asta. Asa ca o voi face! Si mi-am introdus penisul in vaginul ei. Dupa vreo 5 minute a inceput sa geme, eu eram foarte excitat, si in acel moment simteam o iubire enorm de mare pentru ea. Eram in al 9-lea cer, nu pot descrie situatia in cuvinte. Apoi am incercat sa scot repede penisul ca sa nu ejaculez in ea, dar ea l-a bagat inapoi si din pacate am ejaculat in ea. O iubeam foarte mult. Apoi ne-am lins (nu in sensul ala) si a vrut sa ma muste de penis, dar eu m-am impotrivit spunand ca pentru oral nu sunt pregatit. Am uitat sa mentionez ca i-a curs niste sange, am incercat sa-l curat dar a ramas putin pe pat. Dupa toata nebunia asta, m-am dus sa fac un dus, dar ea a venit dupa mine. Eu eram in mijlocul dusului, si ea intra cu mine in cabina, complet dezbracata. I-am lins sanii adanc, apoi ne-am mai "jucat" vreo 5 minute si am ejaculat din nou in ea. Nu stiu cum a putut sa iasa atat din mine. Ne-am sarutat foarte mult timp dupa aceea. Ideea este ca, nu vreau sa ajung tata, cu toate ca am ejaculat in ea. Dupa seara aceea, ea le-a spus parintilor ei ca s-a masturbat cu o carioca. Mi-e tare frica sa nu se duca la doctor si sa-i descopere sperma pentru ca a doua zi a simtit o durere de ovare. Ce imi recomandati sa fac? Ma simt foarte ciudat!

Răspuns Câştigător
| Anitta18 a răspuns:

Nu trebuia sa faci așa ceva la vârstă asta fragilă. Trebuia sa te gândești bine înainte sa faci asta. Părinții vostrii trebuiau sa știe tot ceea ce faceți.Acum.încearcă sa le spui la părinți.Îmi pare rău pentru ce s-a întâmplat.Sunteți mult prea mici pentru așa ceva.

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Poți să scrii romane erotice; ai imaginație. Pe la formă mai e de lucru, dar ai potențial!

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici... Daca era in perioada fertila, cu siguranta a ramas gravida si peste 9 lui vei fi tatic.

| Speed99 a răspuns:

Scuza-mi limbajul, dar cat de inapt sa fii incat sa iti dai drumul in ea de doua ori? Si de ce nu aveai un prezervativ pregatit?

I hope this is fuckin' bait.

| Canceros explică (pentru Speed99):

Pai frate. de unde sa stiu eu ca ea va dori sa facem asta? Si e prima oara cand am facut asta. nu eram pregatit

| Speed99 a răspuns (pentru Canceros):

Desi cred ca esti troll, zic asta oricum: Mereu trebuie sa fii pregatit, mai ales cand stii ca vei fii singur cu o fata in casa. Poate si aia e o proasta, ca nu a zis nimic cand a vazut ca n-ai protectie, si te-a mai si fortat sa te termini in ea. Poate nu ii e de ajuns alocatia ei, si poate mai vrea una. Oricum, sunteti prosti amandoi daca povestea asta este in oricare masura reala.

| sieupeaici1976 a răspuns:

Ai facut-o? Da! Accepta consecințele! Trebuia sa faci asta pe la 24 de ani.

| Speed99 a răspuns (pentru sieupeaici1976):

24 de ani? In care pestera separata de societate ai crescut?

| NUSHNUSHNUSH1231 a răspuns (pentru Speed99):

Maicamea spune la 27, si iubita la 20 de ani in pnm si eu vreau in clasa a 10, a 11, a 9 sa am iubita la 15-16 ani bag pl

| AlexStefan01 a răspuns:

Povestea asta am mai auzit-o acum 1 sapt de la altcineva