| Jackson_Andreas_1997 a întrebat:

Maine vine iubita mea(14 ani) cu mama ei la mine in vizita.Ce sa facem ca sa treaca timpul mai repede?

5 răspunsuri:
| GabiArian22 a răspuns:

laughing ehe grea intrebare pai in primul rand intreab-o pe mama ei daca bea o cafea. Daca accepta sa bea o cafea esti norocos ( femeile intordeauna se dau la vorba la cafea si automat timpul trece mai repede ) dupa ai putea sa o intrebi daca ii este foame daca vrea ceva de mancare sau alte alea.Un suc o prajitura acolo. Daca vezi ca mama ei este de treaba invit-o la un film ( un film bun sa nu te faci de ras eventual descarcati niste filme si cand vine fii pregatit ) dupa care ai putea sa te dai in vorba de una alta (ce frumos e afara, ce ati facut in ultimul timp ) si stai linistit ca va trece foarte repede timpul. Sau planul B pune-i laxative in butura ( glumesc ). Bafta maine ai zi mare

| Summoning a răspuns:

Bai la 14 ani iti trebuie iubita?

| Jackson_Andreas_1997 explică:

A vnt in vizita la mama!

| Adrian_Grasuţu_1995 a răspuns:

Pregateste o cafea pentru masa..vorbiti..si roaga-te sa plece cat mai repede -.-

| Inlovewithsummer a răspuns:

In caz care nu ai mai fost pus intr-o situatie de genul (ma refer la vizita iubitei tale insotita de mama ei), cu siguranta vrei sa faci impresie buna. Eu te-as sfatui sa fii politicos si natural! Nu incerca sa cuceresti mama fetei prin linguseli sau exagerari big grin. Nu trebuie sa existe discutii in contradictoriu, dar nici sa fii pe deplin de acord cu tot ce spune dansa. Ca sa treaca timpul repede ..hm. gatiti ceva! Daca ai si experienta, o cuceresti din start. Bafta!