| Schnitzel a întrebat:

Hey TPU:* Mie imi place un tip. Problema e ca un coleg de-al lui se tot tine dupa mine si nu ma indur totusi sa ii zic sa-mi dea pace ca sa nu il supar. Colegul e genul cu "pisii", "bebe", "mumoasa" [exact ce urasc], insa nu pot sa ii zic sa nu se mai tina dupa mine, pentru ca l-as rani si totusi imi blocheaza calea spre tipul pe care il plac. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Ignoral ca asa tipul o sa vada ca nu te intereseaza altu decat EL

3 răspunsuri:
| euI a răspuns:

Paitrebuie sa ii spui intrunmod discret ca nu aresansesi maibine ar fi sa isi gaseasca pe altcineva spune-i ceva ingenunu ne potrivim, nu esti genul

| aida009 a răspuns:

Asta e o problema mare. Pune o prietena sa vorbeasca cu baiatul pe care il placi si sa il intrebe ca daca ii place de tine si chestii din astea, in acelasi timp sa vorbeasca si cu celelalt tip si sa-i spuna ca tu nu il placi. Fundita

| PinkLips847 a răspuns:

Eu iti recomand sa ii spui cu frumosu, adica: Uite, esti un baiat de treaba, frumos, dar meriti o alta fata. Eu m-am indragostit de altcineva. Mai sunt fete in lume. Te rog nu o lua in nume de rau, dar nu simt nimic pentrru tine in afara de prietenie. Sper sa intelegi. eu asa i-as zice, dar pe un ton bland si incet va accepta...bafta:*