| Bibbyshor a întrebat:

Nu stiu de ce baiatul pe care il plac se poarta cateodata foarte frumos si vorbeste cu mine si ma face sa rad iar alteori nici un cuvant nu imi spune. Oare de ce? El stie ca il plac. FUNDA!

4 răspunsuri:
| yloveyou1 a răspuns:

Cat mi-as dori sa stiu si eu raspunsul la aceasta intrebare:-|

| bnutrino18 a răspuns:

Pai.poate asa e firea lui.Sau poate uneori nu stie ce sa iti spuna, poate nu isi gaseste cuvintele. Funda?puppy dog eyes

| Teodora666 a răspuns:

Buna.happy
Nu te speria ca uneori este mai tacut! Poate e timid sau doar nu vrea sa vada ca e dragut in fata prietenilor lui..Am patit-o! Deci nu cred ca ai de ce sa iti faci griji.
Bafta!happy

| Mεиtă a răspuns:

Eu zic ca poate asa e firea lui oricum daca chiar vrei sa il cuceresti date bine pe langa el, incearca sa il seduci, f-al sa aiba incredere in tine iar dupa cand nu se asteapta mai putin ii dai Limba si sa vezi ca il cuceresti numai decat... Funda?