| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU!
O intrebare mai mult pentru baieti,de ce simt un disconfort major in momentul in care imi ating capul penisului,, dezbracat" si de asemenea de ce se desface destul de greu? Am 16 ani si cred ca este momentul sa ma informez despre asta.Nu cred ca este normal...
FUNDA

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil sa fie vorba de fimoza si atucni, ar cam fii cazul sa vezi un urolog, pentru ca, vei vrea curand sa-ti incepi viata sexuala si s-ar putea sa fii in imposibilitatea de a sustine un act sexual.

| sparky1999 a răspuns:

Salut! Cand eram la varsta ta nu aveam asa problema. o aveam cand eram mai mic, si tin minte ca il desfaceam usor pana s-a obisnuit pielea si nu mai aveam dureri, e nevoie de timp si fa-o atent.
Si incearca sa speli "capul dezbracat" cu jet de apa nu foarte puternic si apa sa fie nici fierbinte nici rece.