| Lukasssz a întrebat:

Hey TPU, oare doctorii fac sex cu asistentele in sala de operatii?

Răspuns Câştigător
| Orfan42069 a răspuns:

Eu zic sa te strecori sa ii filmezi.

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se mai intampla & la case mai mari

| Violleta2022 a răspuns:

Nu in sala de operatii ca acolo-i frig rau si apoi totul este steril si nu risca sa faca ravagii, dar au loc suficient prin camera medicului sau printr-un salon gol.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Verginica, tu esti?

Desigur ca fac, mai putin atunci cand doctorul este de fapt o doamna iar asistenul un barbat.

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Abia acum ai descoperit sărăcuțul laughing

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru DoarBogdan):

E mai mulți frați de-ai lui pe aici laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Ce i-a influentat. Mostenirea lui laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai uitat prea mult la filme horror, sau porn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Cel mai probabil s-a intamplat si asta, dar in mod cert nu este ceva frecvent.

Mult succes!

| Saiko10 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea cred avand in vedere ca sunt 10 sau mai multe persoane in sala de operatie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Saiko10):

Daca el se referea in timpul unei operatii e cu totul altceva, putin probabil sa se fi intmplat, cazuri extrem de rare sau inexistente. Eu am luat intrebarea ca atare si m-am gandit strict la sala de operatie nu in timpul unei operatii.

| Green66 a răspuns:

Da, atât în sala de operații cât și pe masa de operații, uneori ii ia valul și o fac peste pacienți straight face

| Saiko10 a răspuns:

Da normal include si pacientul de pe masa.

| Eireann a răspuns (pentru Saiko10):

Anestezistul ii filmeaza si mai da indicatii din cand in cand.

Răspuns utilizator avertizat
| Fabianaa a răspuns:

Chestia asta o vezi numai în filmele porno, te asigur ca în viata de zi cu zi nu se întâmplă. Mai ieși și tu din casa.

| Adolf8 a răspuns:

Nu!

| Dhdhhdhfhfh a răspuns:

Nu.evident ca nu.de pe p#%la mea ar face asa ceva.nu te mai uita la brazzers și citește o carte