| anonim_4396 a întrebat:

Pe 1, 6 si 8 am intretinut relatii sexuale neprotejate cu prietenul meu. Nu si-a dat drumul in mine. Ciclul trebuia sa-mi vina pe 13, insa mi-a venit cu 2 zile mai devreme. Problema e ca fix in prima zi a ciclului am avut palpitatii, dureri de cap si stari de greata de dimineata pana seara care persista pana in prezent. Prietenul meu e foarte speriat si crede ca ar putea fi menstruatie peste sarcina. E posibil? Sangele menstrual nu e modificat.

3 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata, chiar daca nu te-ai protejat si ti-a venit ciclu cu 2 zile mai tirziu n-are cum sa fii insarcinata.

| IMC90 a răspuns:

O sa ai tripleti, felicitari parintilor :->

| dreamgirl94 a răspuns:

Pai menstruatia peste sarcina se face de obicei dupa cateva saptamani nu imediat.nu cred ca esti insarcinata dar totusi fa un test de sarcina, costa doar 6 lei si macar esti sigura de asta in loc sa ti faci griji.ti-a fost rau din cauza ca pierzi fier din cauza ciclului.si eu patesc des sa mi se faca rau la ciclu.
te pup:*