| Alexandru_Chitu_1986 a întrebat:

recent am dat de o fata destul de frumoasa. Faza e că ea vrea blonzi cu ochi albaștri și eu sunt brunet cu ochi căprui. Merita sa imi pun lentile si sa ma vopsesc?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

laughing) și eu am slăbiciune pentru blonzi cu ochi albaștri și am avut și iubiți bruneți cu ochi căprui. Cu stima asta de sine clar n-o să fie atrasă de tine

| Violleta2022 a răspuns:

Nu merita, ca oricum nu-i vei satisface preferintele.
Oricum, mamicuta nu-ti va da voie nici sa-ti pui lentile de contact si nici sa te vopsesti. dupa cum vad, esti la 10-12 ani, adac esti inca in poze cu mamica dupa tine.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai uitat sa mentionezi ca in afara de a-ti : ''pun lentile si sa ma vopsesc?'' o vei impresiona si mai mult daca iti vei monta un cercel (locul nu conteaza rolling on the floor ) si iti mai pui si o sapca cu cozorocul la spate. laughing

| Sofer a răspuns:

Incearca. Poate te place asa cum esti. Nu merita sa te schimbi pentru nimeni.

| Nemessys a răspuns:

In cazul asta chiar nu merita sa te schimbi, mai bine gasesti pe cineva care sa te placa asa cum esti.

| siriusblack98 a răspuns:

Uneori cand citesc intrebari pe comunitatea asta, ma rog la Dumnezeu sa vina si sa imi traga personal 30 gloante de AK-47 in cap.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Ahahhahaahhahhahhah

Răspuns utilizator avertizat
| IJustSayWhatIWant a răspuns:

Coaee...ce e in neregulă cu tine? Ai fcking 13-14 ani și te gândești la lentile și nu stiu eu ce vopsele pentru o fufa? Dă-o dracul sa caute blondu' cu ochii albaștri așteaptă tu alta care sa te placa așa.