| anonim_4396 a întrebat:

Sa vedeti ce mi s-a intamplat! E cam lunga poveste dar na! Deci acum doua zile m-am imprietenit cu o fata de la mine din clasa, ne cunoastem de mai mult timp dar ieri a fost altceva, am fost la scoala si ne-am tinut de mana etc. pana cand am sarutat-o, dar nu a fost ceva doar de la mine adica a durat vreo 40 de secunde,pe seara fiindca parintii mei si cu parinti ei sunt prieteni de familie au fost la o nunta, sau o cununie, nu stiu ce era nu ma intereseaza, si a spus sa ma duc la ea sa facem temele si altele.A durat cam 10 min, sta la vreo 2 km departare pana am ajuns la ea,atunci m-a poftit in casa,apoi am mers in camera ei,a spus sa ma asez pe pat,atunci s-a asezat in bratele mele si mangaindu-mi scalpul a inceput sa ma sarute,iar eu o "imitam", atunci cum statea pe o parte s-a intors pe mijloc,adica statea cu picioarele desfacute peste mine si tot ma saruta,eu m-am lasat pe spate,ea peste mine si am inceput sa ne sarutam,dar nu doar buze,si limba si atingeri s-a. Atunci imi da jos tricoul si ma pupase din nou,eu i-am dat jos tricoul ei si sutienul,atunci i-am sarutat usor sanii si s-a ridicat,mi-a dat jos pantalonii,eu i-am dat pe ai ei in timp ce ne sarutam,apoi ne-am pus in pat,ne-am dezbracat complet,iar eu stateam pe spate, ea s-a urcat pe mine, zonele intime se atingeau, ne sarutam pana eu am avut erectie dupa vreo 2 minute am simtit niste picaturi mici pe langa scrot,se excitase! Atunci imi zice la ureche "Fa-o!",am stat un pic pe ganduri in timp ce o sarutam si mi-am dat seama despre ce vorbea,am mai sarutat-o mult si apoi mi-am ghidat penisul spre vaginul ei,nu l-am introdus de tot,apoi ea ma musca de buza iar eu l-am bagat adanc,atunci am simtit ca s-a rupt acea piele (himen),curse un pic de sange,iar cand a terminat de muscat am intrebat-o daca doare,iar ea a spus ca "Nu, fiindca esti cu mine.". Simteam o dragoste de nedescris pentru ea atunci, Dupa inca vreo cateva saruturi a inceput miscarea, ea coordona totul, ma simteam in al 9-lea cer,(de fapt in capul meu era, ce prostie, de ce a trebuit sa o fac? nu mai puteam sa astept?, apropo am 14 ani iar ea tot 14 este mai mica cu vreo 3 luni,dar nu m-am mai gandit la nimic,decat la miscarea ei, cum imi atingea fundul ei zona intima...)Atunci s-a intors si m-am asezat eu peste ea, miscarea continua, cu o mana ma sprijineam pe pat si cu una ii mangaiam sanul si o sarutam.A inceput sa geama cu adevart dupa vreo 4-5 minute in aceasta pozitie am simtit ca-mi vine sa arunc, si am scos penisul din vagin, ea m-a prins de mana si m-a indemnat sa il bag inapoi dupa 30 de secunde am ejaculat in ea (in gandul meu era,"sper sa nu fiu tata sad, cred ca stie ea ceva") si ne-am oprit apoi stateam in pat imbratisati si ne sarutam, dupa vreo 10 minute i-am spus ca ma duc sa fac un dus,iar ea a spus "Bine" si mi-a dat detalii despre,uscator,sapun etc, cand intru in dus ea vine dupa mine deschide dusul,eu eram in pielea goala si se suie pe mine si ma saruta,eu dau drumul incet la apa calda si o sarutam,eu iar aveam erectie,se lasa mai jos pe mine,si mi-a luat penisul si l-a introdus din nou in vagin, dupa ce o sarutam a inceput miscarea, sus-jos, dupa vreo 5 minute,iar am ejaculat mai putin dar tot in ea,am iesit afara, si ne sarutam, am mers uzi (in ambele sensuri ale cuvantului) amandoi pe pat si ii faceam un masaj la picoare, la fese, la sani. Dupa vreo 15 minute de masaj si sarutari m-a luat de mana,si m-a dus in cada,ea s-a suit peste mine si a dat drumul la apa,eu ma simteam obosit,dar daca vrea ea ceva atunci trebuie sa o fac,ii sarutam sanii si ii lingeam o sarutam pe ea,pe frunte nasul,pana cand s-a umplut cada,dupa iar imi introduc penisul in vagin si incepe dragostea,apa era calda,frumuseatea ei le oglindea in apa,saruturile noastre erau speciale,In timpul miscarii incepu sa geama mai tare ca la inceput,gemetele ei,ma treceau ca un fior,si erectia devenea din ce in ce mai puternica, dupa ceva timp am simtit ca-mi vine iar,eu am scos penisul afara,sa ejaculez in apa,dar ea l-a introdus inapoi (iar eram nedumerit)
dupa un minut, m-am terminat, tot in ea, nu credeam ca a mai iesit ceva, dar nu se stie(eu ma miram cum de am putut de 3 ori,precizez ca m-am masturbat de mai multe ori intr-un timp mai mic)! Acum s-a terminat totul pe fata ei se vedea o fericire enorma, ne-am uscat, ne-am imbracat inapoi si am inceput sa ne uitam la TV si sa ne sarutam, Se facuse ora 9 afara era intuneric,si eu am plecat acasa, azi cand ne-am intalnit la
scoala mi-a spus dimineata ca o dureau ovarele si i-a spus mamei sale ca s-a masturbat cu un marker, si ca are nevoie de consultul unui doctor dupa scoala.A fost o prostie cand stau si ma gandesc, adica la 14 ani,o mare prostie,dar am mai spus am facut dupa ea, nu dupa mine. Deci, ce credeti ii poate gasi urme de sperma? Poate ramane insarcinata? Ar fi mai bine sa le marturisim parintilor ce am facut? Am intrebat de test de sarcina, dar se face la 2 si 3 saptamani, eu nu am atat timp, Va rog acordati-mi ajutorul!

Răspuns Câştigător
| Anonymous996 a răspuns:

Pai, daca ti-ai dat drumul in ea sansele ca ea sa fie insarcinata sunt de 99%. Te sfatuiesc sa ii spuneti parintilor ei va vor putea ajuta. In plus daca asta so intamplat aseara ia pastila de a 2a zii costa 50 de lei ( se fol doar odata la 6 luni ). Se poate gasi sperma peste tot depinde cum ati curatat dupa si mai ales daca sangele e pe patura isi pot da seama ce so intamplat. Eu tias propune sa vorbiti cu parintii vostri. Altfel vei ajunge sa platesti pensie alimentara si sa iti strici toata viata. Eu am avut contact sexual la 16 ani am momentan 17 si intotdeauna port 2-3 prezervative dupa mine in caz de orice. De la 15 ani tot port dupa mine. Inapoi la subiect. 99% vei fii daca nu esti deja tata.

| RobiLord a răspuns (pentru Anonymous996):

WTF jmek ce s-a intamplat intre voi da macar sti ca vei gi tatic daca nu ati rezolvato

8 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Cat adevar si cata minciuna e in povestea asta? cum o fata de 14 ani sa te puna ea sa faci asa ceva? cel putin eu nu m-as gandi acum la asta, am timp de scoala, teme, intrare la liceu etc. O fi, n-o fi adevarat ce ai zis..insa totul mi se pare o poveste

| Yhugato a răspuns (pentru marinaa9):

Crezi ce vrei! Adica eu trebuia sa ma opresc, dar m-am lasat dus de val, probabil v-a incerca sa ma santajeze dupa cum vad!

| Anonymous996 a răspuns (pentru Yhugato):

Spune-i sa faca un test de sarcina si daca e pozitiv sa incerce avortul. Eu cel putin cred ca nu vreti copil la 14 ani. Si daca va e frica sa vorbiti cu parintii vostri Incercati sa va descurcatii singuri. Dar cel mai bine e sa le spuneti parintilor.

| Yhugato a răspuns (pentru Anonymous996):

Ok,mersi de ajutor, fata de ceilalti! bafta!

| Yhugato a răspuns:

F-u-c-k,stiu ca am gresit, si inca cum, dar asta-i, ce pot sa fac, hormni ne controleaza nu noi pe ei! sad :\

| Nevix a răspuns:

Casa de piatra