| Rosierosie a întrebat:

sper sa citiți tot e chiar important, acum 5 zile mi-am pierdut virginitatea, adevarul este ca nu regret, eu voiam sa o fac de mult timp simțeam că corpul meu iși dorește dar baiatul cu care am fost desi am avut o relatie cu el de un an dar cu multe opriri eu nu am avut sentimente pentru el niciodata fiindca el nu era omul ala profund de care eu aveam nevoie dar langa el ma simteam comoda si placut. Deci nu ar trebui sa regret pana la urma o sa treaca si asta, problema este ca eu am facut-o cu el intr-o curte si niste vecine au auzit gălăgia in seara aia...iar de dimineata m-au vazut cu dureri si chestia asta ma frământă, cum să fac sa nu ma mai stresez?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pur si simplu incearca sa uiti ceea ce s-a intamplat. In scurt timp vei constientiza nu ai nimic de regretat fiindca totul a fost un fapt premeditat si cat se poate de normal in viata fiecarei femei. Sanatate!

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Avea dreptate cine o zis "Copii in Romania sunt prosti" dovada tara in care traim.
NU SA SCHIMBAT NIMIC.

| seth2016 a răspuns:

Care e problema? Ca stiu vecinii sau ca nu te vezi cu el in relatie pe termen lung?

>> m-au vazut cu dureri
Holy cow, v-ati si batut?

| Peachdelight a răspuns:

Nu te mai gandi acolo, daca îți apar ganduri de genul alungale imediat. Încearcă sa îți ti mintea ocupată cu alte lucruri, pana la urma și vecinele tale au făcut-o, este un lucru normal care se întâmpla pentru fiecare dintre noi happy