| Marian876 a întrebat:

Sunt homosexual, imi plac baietii si am o intrebare legata de asta. Faptul ca sunt homosexual este o problema? Adica in general unii oameni ma judeca pentru asta si nu vreau sa le spun parintilor mei.(am 13 ani)

Răspuns Câştigător
| IngerasulMicut a răspuns:

Nu ii o problema. Chiar eu ii susțin extrem de mult! Dar csf, o sa fie mereu oameni care te vor judeca. Dacă ești pitic, ăștia te batjocoresc, dacă ești înalt, te batjocoresc. Asa e lumea, ignora-i. Prostia a existat de când lumea. Și în legătură cu ce zic ceilalți, într-adevăr, sunt multe persoane care au fost (sau au crezut) ca sunt bisexuale și după au aflat ca sunt gay sau invers sau au fost straight și după au aflat ca sunt gay, nu știu cum sa explic. Sexualitatea poate fi schimbătoare sau fluida în tinerețe. Poate e posibil sa fie temporara sexualitatea asta a ta, poate ca nu.

24 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Ești sigur de orientarea ta?

| Werrich a răspuns:

Ai pe naiba, esti troll.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pereonal nu am nici o problema cu homosexualii sau cu persoanele care fac parte din LGBT+. Mi se pare ceva absolut normal. Pana la urma nu tu iti alegi orientarea sexuala, ci te nasti cu ea?‍♀️.

| TLF92 a răspuns:

Vezi sa nu ai o problema cu familia laughing) de obicei părinții accepta cu greu o astfel de orientare a propriului copil! eu neavând o pzd la viata mea ei mereu ma întrebau dacă sunt gay laughing

| Cksihja a răspuns:

Acum dacă îți plac anumiți băieți este din cauză că cel mai probabil vrei să fii prieten cu ei. Nu mai spune oamenilor că ești homosexual nu e treaba lor să știe iar părinților le spui când ești sigur nu acum când hormonii tăi au luat-o razna.

| Hela a răspuns:

Hei! La 13 ani, cred ca e cam devreme sa spui ca esti gay, bisexual sau heterosexual...

| AllexXtreme a răspuns:

Frate fi normal! Iubeste femei, esti barbat! Asculta ma bine nu o lua pe drumul asta pentru ca este gresit nimic nu o sa faci in viata ta asculta ma bine! Fi un baiat normal du te la munca fa ti o iubita fă copii.

| Glenky a răspuns (pentru AllexXtreme):

Normalitatea taranului roman cu 2 clase ca trenul

| AllexXtreme a răspuns (pentru Glenky):

Salut da mi Facebook Instagram ceva sa iti arat ca am si facultatea si am si un servici foarte bun!

| Glenky a răspuns (pentru AllexXtreme):

Pai si pe ce ai facut facultatea aia, pe banii parintilor? Fii* serviciu * si vezi ca nu tu decizi ce e normaliatea, fiecare are dreptul da-si traiasca viata cum vrea. Asa cum tu nu poti sa nu mai fii analfabet nu poate nici el sa-si schimbe orientarea sexuala. Gata ca mai multa atentie nu meriti. Papa

| AllexXtreme a răspuns (pentru Glenky):

Se vede ca nu o sa ai o viata foarte buna! O sa fie vai de tine prietene! Poate intr o buna zi o sa te am ca angajat la firma mea! Te salut o seara buna.

| LoveSleep a răspuns (pentru AllexXtreme):

E primul eronat pe care l-am dat in viata mea. Sa-l folosesti sanatos.

| Glenky a răspuns (pentru AllexXtreme):

Vai prietene vezi ca stai de 10 ani pe TPU, mai poti de atata viata si din poza se vede ca ai si inceput de chelie. nu am experienta in ciordit telefoane din buzunare deci nu sunt calificat pentru firma ta. o viata placuta

| AllexXtreme a răspuns (pentru Glenky):

O sa fii un sclav toata viata ta! Sluga la patronii tai! Si n ai ce sa i oferi copilului tau nimic in viata! Asta a fost ultimul mesaj care ti l am dat.

| AllexXtreme a răspuns (pentru LoveSleep):

Ma doare fix in cur prietene!

| Glenky a răspuns (pentru AllexXtreme):

Hai valea la ciordit tiganas mic

| Glenky a răspuns:

Nu-i nicio problema. Ce relevanta are ce faci tu in pat. Daca te judeca cineva pentru asta scoate-i din viata ta.

| bogdanel333 a răspuns:

Ce Facebook ai

| AnonimAnonim4321 a răspuns (pentru bogdanel333):

Estu din focsani?

| bogdanel333 a răspuns (pentru AnonimAnonim4321):

Suceava,dar am drum des pe acolo cu mașina, dă-mi Facebook tău sau ceva de contact

| AnonimAnonim4321 a răspuns (pentru bogdanel333):

Cauta pe Facebook claudiu constantin o poza cu un gandac

| bogdanel333 a răspuns (pentru AnonimAnonim4321):

Nu am găsit mai dă-mi vreun detaliu

| AnonimAnonim4321 a răspuns (pentru bogdanel333):

Dă-mi tu numarul de telefon sau Facebook al tau