| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU! Sunt împreună cu un băiat de 6 luni, eu am 18 el 17, ambii nu am avut relații sexuale...mereu ieșim la plimbare împreună dar el nu îndrăznește să mă cuprindă de mijloc cum o fac alți baieți sau să mă sărute, când mă ține de mână tremură și transpiră pe frunte, astăzi și-a luat curajul în dinți și m-a sărutat, după sărut și-a pierdut cunoștința...care ar fi problema?

15 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si a luat curajul in dinti? laughing Ce limbă vorbiti ma tinerilor, se spune si a luat inima in dinti, dar daca tu vrei sa remixezi gramatica este ok. Curajul in dintilaughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

După sarut si a pierdut cunostinta? Pai da, ca tu ai mincat ceapă, si după ceapă ai bagat usturoi, cîrnați cu usturoi si 4 mici, bonus, cand te a sarutat ăla a facut infarct de la arome, aroma aroma ta si a mealaughing

| Violleta2022 a răspuns:

Problema este ca-i foarte-foarte rusinos.
Ce vrei tu sunt getsuri intime a fie facute in public si nu toti oamenii sunt asa de dezinvolti inca sa poate face asta.
Poate ar fi trebuit sa-ti cauti un baiat de 19-20 ani, care are mai multa incredere in el, fiind mai amtur decat pustiul asta cu mentalitate de 15 ani.
De altfel este arhi-cunsocut ca fetele se dezvolta mult mai repede la pubertate, decat baietii, care raman in urma cu 2-3 ani, dupa care recupereaza.

| tudorvolcano a răspuns:

Că nu ar trebui să aveți relații sexuale înainte de nuntă.
Dacă o vei face, vei cădea în curvie, și vei deveni o curvă.
Relația va începe să se deterioreze, chiar dacă nu vă veți separa, și nu va mai fi aceeași, trebuie multă pocăință, rugăciune și post după ca să se repare.
Profită de faptul că ești virgină și el feciorelnic, puțin au o astfel de oportunitate în ziua de azi. Sincer, dacă aș putea să redevin feciorelnic, aș redeveni.

Vă recomand să organizați nunta! O să vă simțiți mult mai bine, iar el va fi mai bărbat, și îl vei iubi și mai mult!
Nu vă luați după sfaturile stricate ale altora, să vă stricați inocența și să deveniți spurcați înaintea lui Dumnezeu!

| Saiko10 a răspuns:

Este foarte timid tipul, mai sunt si oameni de genul, este foarte pudic deci cel mai bine este sa incepi tu lucrurile pe care le vrei si asa se obisnuieste si el.

| andreea3000 a răspuns (pentru Saiko10):

Și cunoștința tot și-a pierdut-o din cauza că e timid?

| Saiko10 a răspuns (pentru andreea3000):

Da asta nu e problema de intrebat pe TPU daca pica asa de pe picioare, sa se duca la doctor daca crede ca are ceva.

| CristianPetre2002 a răspuns (pentru andreea3000):

Da

| andreea3000 a răspuns (pentru CristianPetre2002):

Mersi de răspuns

| CristianPetre2002 a răspuns:

A lesinat? Saracul e introvertit si eu sunt dar daca sarut o fata lesin el e un introvertit mai accentuat

| Anna71 a răspuns:

Mă mir că ați stat 6 luni fără să vă sărutați deloc. Ori e foarte intimidat de prezența ta și de asta nu are curaj să se apropie mai mult de tine, ori e foarte timid din cauza unei traume din trecut care are ca urmare neîncrederea în sine

| 69GRIMMJOW69 a răspuns:

E timid, nu are experiență. E mai bine sa conduci tu relațiawinking

| andreea3000 a răspuns:

Vreau mai multe răspunsuri referitor la întrebare