| NatashaBroke a întrebat:

Sunt indusa in eroare de ceva zile pentru ca pur si simplu nu inteleg dc un baiat se holbeaza la mine, discuta de mine si sta pe langa mine, avand in vedere ca are prietena. Inainte de ziua de ieri nu ma saluta, iar ieri m.a salutat sub numele de "fata pe care nu o cunosc". Chiar nu inteleg, adica mie imi place de el dar nu cred ca lui de mine... ma puteti ajuta pls?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Acum si-a dat seama ca te place si el: pana acum nu a stiut.

| MihaiLavric a răspuns:

Arati poate mai bine decat prietena lui