| DarkAngel69 a întrebat:

Hey TPU, sunt intr-o relatie de 2 ani de zile cu o fata la care chiar tin mult. dar sa spunem asa am o minte putin mai dubioasa si flacara dintre noi incepe sa se stinga.

Des ma masturbez cu gandul la alti baieti care fac sex cu iubita mea. Stiu este ceva bolnav, dar asa sunt eu.

A mai avut cineva de aici ganduri similare cu ale mele? Eu chiar as vrea sa ii propun dar imi este frica ca va fi speriata de idee sau si mai rau ca va spune da instant, ceea ce m-ar dezamagi pentru ca ma gandesc ca abia ar astepta sa probeze alta...

Sunt tare ingandurat. Astept raspunsurile voastre, voi oferi si funda raspunsului cel mai adecvat big grin

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Având în vedere că sunt multe video-uri de genul pe ph, e clar că nu ești singuru cu fantezia asta

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dar asa sunt eu. Nu ești așa, te comporți așa, fiindcă ești încă imatur.
dar imi este frica. Îți este frică de sex, căci masturbarea nu e sex, căci din sex ies copii, iar tu nu ai ce să le dai de mâncare, căci ție îți dă încă de mâncare mama, că dacă nu, ai muri de foame.
Așa că degeaba ești îngândurat, cu gânduri de rahat, căci cu ele nimic n-ai rezolvat.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Saaaau, ai putea sa reaprinzi flacara.

| Eireann a răspuns:

Una este fantezia si alta e realitatea. Sincer e foarte greu sa anticipezi ce o sa simti in momentul respectiv dar mai ales dupa. Nu esti bolnav, e o fantezie destul de intalnita dar are potential sa distruga relatia de tot.
Eu zic sa ii propui prietenei tale o varianta mult mai "soft" in prima faza: un vibrator in forma anatomica si sa se joace ea cu el in timp ce tu o privesti, poti sa vorbesti cu ea, poti sa te masturbezi dar nu ai voie sa o atingi. Sau daca a manifestat interes in zona asta poate sa o faca cu o alta fata, aceeasi idee, privesti dar nu ai voie sa o atingi ( nici pe ea, nici pe partenera ei).
Daca chiar vrei sa mergi pana la capat cu un alt barbat trebuie o discutie foarte serioasa, sa stabiliti de comun accord toate detaliile, limite, ce e ok si ce nu este ok - o discutie extrem de tehnica. Si discutia asta trebuie avuta si cu barbatul pe care il aduceti in ecuatie. Recomand un barbat pe care il cunoasteti amanfoi dar nu face parte din cercul de prieteni cu care va vedeti de obicei si sub nici o forma un coleg de serviciu. ( Eu si iubitul meu am trecut prin toata discutia asta cand am decis sa adaugam Inca o fata pentru o noapte).

Răspuns utilizator avertizat
| Willis a răspuns:

Sunt și căsătoriți care fac așa ceva. Deci mai sunt.