| anonim_4396 a întrebat:

tot eu cu aceeasi intrebare! De ce intotdeauna fetele, femeile sunt atrase de "barbatii rai"? sa fie vorba doar de adrenalina? sa le incite pericolul? se implica in tot felul de relatii ciudate, si apoi, dupa ceva timp, se plang ca sunt batute, umilite si parasite de sotii sau iubitii lor. si de ce atunci cand e vorba sa accepte consecintele, pozeaza in victime?
cat mai multe pareri?

6 răspunsuri:
| Heather2001 a răspuns:

Pentru ca cei "rai" fac sex Mai bine credlaughing

| Criss003 a răspuns:

In primul rand fetelor nu le plac barbatii, le plac baietii. si sa revin la intrebarea ta. asa e majoritatea fetelor prefer baietii rai, golansi pentru ca se simt mai in siguranta cu ei, si adevarul e ca. iubirea de golan e mai frumoasa. iti zic din propie experienta. exista multe feluri la baieti de a fi rau. golan e mai potrivit. intr-adevar ca unii exagereaza si ajung la batai. astia fiind golani mai mari. dar iubirea de golan pe la 14, 15, 16, 17 e superba. asta e parerea mea. si mie imi plc de un,, golanas,, si nu e rau stie sa se poarte cu o fata. in ziua de azi. baietii buni sunt considerati fatalai. crede-ma stiu ce zic

| MiK3L a răspuns:

Probabil ca ele cred ca acel cineva rau le ofera protectie... ajutor, stiu si eu sex...

| MasK2 a răspuns:

Pentru ca asa e moda in ziua de azi...

| alutzautza a răspuns:

Nu-i tot sunt
asa

| ClaraGoth a răspuns:

Nici eu nu inteleg. Prefer baietii linistiti thinking