| brokxy a întrebat:

Hey. Un baiat pe care il stiu de pe net vrea sa ne intalnim in alt oras.Dar faza e ca vrea mereu la hotel si am zis ca eu vreau in oras.Si apoi a zis ca din oras putem merge la hotel sa povestim si sa ne uitam la filme. Acum nu stiu suntem doar,, prieteni,, care nu se cunosc prea bine. Dar suna dubios. Sa merg sau sa nu merg?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vrea sa te penetreze la hotel

| corbulalbrosu a răspuns:

Intentioneaza sa te convinga sa accepti sa mergeti intr-o camera de hotel, cu scopul cat se poate de clar si cert exprimat de a intretine o partida de... sex. Este de la sine inteles ca asta vrea el. Stiind despre ce este vorba, tu esti cea care decizi in ce mod urmeaza sa procedezi. Sanatate!

| Andreeush a răspuns:

E evident că are alte intenții.
Cine oare se duce la hotel să vizioneze filme?

| Sofer a răspuns:

Vrea sa mergi la hotel la o frumoasa partida de sex happy zi ca nu vrei si tu una? rolling on the floor

| SG1995 a răspuns:

Evident e dubios, te cheamă la hotel înseamnă că vrea sex. Dacă și tu vrei să ți -o tragi mergi, dacă nu punct.

| alina2k18 a răspuns:

Eu in locul tau as mergewinking In caz ca devine '' romantic'' ii zici ca tu vrei doar oralewinking
PS: imi place mangleala lui cu ''putem merge la hotel sa povestim si sa ne uitam la filme '' eu as ceda daca mi-ar propune un baiat asawinking

| Goete a răspuns:

Vrea sa te ****

| Crackman a răspuns:

Pariez ca el chiar o sa vrea sa stea la un film iar toti ceilalti considera ca vrea sex happy

| mastadont a răspuns:

Îți sugerez să-l întrebi de ce nu mergeți la cinematograf dacă vrei să vedem un film bun?
E clar că vrea ceva în plus dacă insistă să mergeți la hotel. happy

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Du-te dar mai ia pe cineva în care ai încredere să fi sigură!

| Irinel15123532 a răspuns:

Nu te duce.

Răspuns utilizator avertizat
| Daniel323 a răspuns:

Du-te cu mama ta, in caz ca vrea se x de calitate.

| Spartacus12345 a răspuns:

Adica tu te intalnesti cu un necunoscut in alt oras si mai mergeti si la hotel. E de la bineinteles ca vrea sa isi dea drumul in tine. Toti atrag fetele cu replica "hai la mine sa vedem un film". Da sigur, poate unul porno. Eu zic sa nu te duci nicaieri, si daca mergi, mai ia pe cineva cu tine ca sa nu te agreseze ala mai incolo.