| popraul62 a întrebat:

Hey. vreau ca sa-mi rasp acum fetele. adica asa vreau. nu prea stiu cum sa fac sa o excit pe pritena mea puppy dog eyes adica de unde sa o musc. sau chestii din astea. dar nu sa ajung la vulva si din astea

exemplu: sa o musc de mana sau sa o sarut pe gatpuppy dog eyes

dai dati-mi ideii din astea ce as putea face; o3 :* :*

Răspuns Câştigător
| kandaraki a răspuns:

O saruti incet incet pe tot gatul si poti sa o musti incet din cand in cand de gat, dar sa nu exagerezi.
te plimbi cu limba pe gatul ei, o saruti, sa vezi ce se mai excita fata de la asa faza, succes