| anonim_4396 a întrebat:

Heyo TPU, cam cat ar trebui sa dureze o masturbare... Alții se plâng ca durează 2-3 minute, dar de ce ai vrea sa dureze 20 de minute?
Pana la urma... Te masturbezi cand esti excitat sau cand iti vine chefu happy

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Fiecare o face cât și cum îi place. Unii o freacă rapid și termină în 2 minute maximum, alții o iau încet, mai fac pauze etc. și pot s-o țină așa „pe muche" (edge) ore în șir.
Nu e o regulă - suntem diferiți și de aceea și modul cum ne eliberăm de energia sexuală e la fel de diferit de la om la om.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, când te apucă, când ți se dă. când te mănâncă acolo, când intri în călduri.

| Donsavas a răspuns:

Pentru unii, daca durează mai mult e mai multa placere.

| Goete a răspuns:

Prin masturbare te poti cunoaste si autocontrola