| Yng a întrebat:

HeyTPU! Am o problema. Azi mi-am cumparat o cartela de frog si am vrut sa`mi activez intenetul pe mobil.Am trimis mesaj la 9691, am trimis mesaj la 4777 si la 1234. Nicio modalitate nu mi-a permis sa utilizez internetul desi imi venea dupa mesaj si se salvau setarile pentru internet in telefon. am mai avut internetul pe mobil dar in alta retea. Cartela are deja activata extraoptiunea web`n walk, dar cand vreau sa deschid internetul imi apare "Serviciu GPRS nepermis". Va rog spune`ti`mi si mie ce fac daca va pricepeti. Funda normal. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Deniisze a răspuns:

Buna! Si eu am net pe telefon. Dupa ce primesti setarile si le salvezi trebuie sa inchizi si sa deschizi telefonul, apoi va merge. Baftaa! big grin

1 răspuns:
| Ovidiu_4176 a răspuns:

Scrie cartela FROG pe ecran?