| JustDoIT11 a întrebat:

Heyy..Am si eu o intrebare. Eu locuiesc in Germania de aproape 3 ani si nu am mai fost deloc in Romania. Dar luna asta am fost pentru prima oara din nou sa imi vizitez familia si prietenii. Varul unei prietene mai vechi s-a mutat la noi in oras si sta foarte aproape de mine. Ea mi-a facut cunostinta cu el, si ne-am inteles bine din prima zi. Am stat numai 1 luna in tara, dar a fost de ajuns sa realizez ca imi place de el. Mai mereu iesea afara cand eram si eu, imi zambea tot timpul, mi-a si spus de mai multe ori in fata ca ii place de mine. Eu nu stiu ce sa zic dar am fost foarte apropiati in zilele alea. Si multi prieteni ziceau ca lui ii place de mine. Mie imi pare foarte rau ca am plecat, pentru ca acolo e toata familia mea, prieteni..si m-am hotarat sa ma intorc din nou in Romania, nu numai pentru el, pentru ca pur si simplu cred ca acasa e cel mai bine. Mai am niste chestii de rezolvat cu scoala aici, si mai multe.dar cam in octombrie am decis sa ma intorc. Cum ziua lui e pe 3 noiembrie, as vrea sa ii fac o surpriza si ma intorc. Am vazut cat era de trist ca am plecat. Acum ca sunt in Germania, tin legatura cu verisoara lui pe Facebook, si mi-a spus ca dupa ce am plecat el nu a mai vorbit deloc despre mine. Ea l-a intrebat daca ii mai place de mine, dar el nu a zis nimic..Nu stiu ce se intampla, doar stie ca ma intorc si a spus ca pana la urma o sa fim impreuna, chiar daca eu plec. Nu mai stiu ce sa cred. Oare ma iubeste sau nu? Dau funda**

4 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Ai fost doar o aventura, nu prezinti interes pentru el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident ca il doare-n cot. Un idiot si asta. E plina lumea de idioti.

| MayanMistica a răspuns:

Draga mea,

Viata e plina de suisuri si coborasuri dar tu trebuie sa alegi ce e mai bine pentru tine. Acum esti foarte tanara si cam la varsta asta cam tot ce zboara se mananca. Daca tu vrei sa lasi ceea ce vrei sa construiesti in Germania doar pentru un baiat care te tine minte doar cat esti langa el atunci mai bine uita. Ochii care nu se vad ..se uita dupa altii. Pune binele tau pe primul loc pentru ca viata ta o traiesti tu si numai tu. Nu iubitii din viata ta, nici parintii si nici prietenii. Alege cu intelepciune. Succes

| gabrielutza10 a răspuns:

Da atata timp cat la plecarea ta era destul de suparat si pe urma nu a mai vb despre tine inseamna ca clar ii pare rau ca ai plecat.
deci ii place de tine!