| Maryyyaa a întrebat:

Heyy. Astăzi în pauză ne jucam adevăr sau provocare și băiatul de care îmi place a primit provocare sa se uite în ochii mei și nu a reușit mai mult de un minut, a inceput sa zâmbească și să se uite în altă parte. Iar după a primit provocarea sa se uite în ochii altei fete și a reușit cam 10 minute, nu a zâmbit și nu s-a uitat în altă parte. Colegii spun că mă place. Credeți că și el mă place?

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Îți poți cauta rochie de mireasa azi iar mâine faceți nunta civila, dacă are erectie când te vede te place, tu ai erectie când îl vezi? Te simți excitanta?

| Violleta2022 a răspuns:

Care 10 minute a durat la alta fata, daca toata pauza a fost de 10 minute? Pana ati iesit in curte, pana ati inceput joaca, apoi au fost mai multi care au picat in joc...deci nu a durat prvirea aia lunga mai mult de 1-2 minute, desii perceptia ta a fost total eronata de 10 minute.

In ce priveste placutul baiatului, nu cred ca se poate stii daca te place, doar de la atata lucru.
Cred ca trebuie sa vina el sa-ti spuna, ca sa stii sigur.

| Maryyyaa explică (pentru Violleta2022):

Ne-am jucat in ora de biologie

| Violleta2022 a răspuns (pentru Maryyyaa):

Iar minti?
Ai scris ca era in pauza, uite aici cum te-am prins cu minciuna:

"acum 20 ore | ioaioana12 a întrebat:
Heyy. Astăzi în pauză ne jucam adevăr sau provocare..."

Rusinos, extrem de rusinos sa minti peste tot!

| Maryyyaa explică (pentru Violleta2022):

Daca crezi că mint, de ce mai răspunzi la întrebările mele?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Maryyyaa):

Chiar minti, asta vede oricine ca doar tu ai scris topicul!

Eu doar te educ si-ti arat ca nu-i bine sa minti si apoi sa schimbi minciuna cu alta minciuna. Asta este rusinos!
Esti fetita mare, au inceput sa-ti placa baiteii si daca de pe acum incepi cu minciunile, ristis a fuga toti de tine, nu doar baietii ci si prietenele tale, nu mai spun ca vei merge la liceu si aoclo va fi diferit, o junga, unde te vor manca de vie.
Ia de invata sa fii cinstita si sa spui intotdeauna adevarul, sa le faci cinste parintilro acre te-au crescut si te-au educat.

| Maryyyaa explică (pentru Violleta2022):

Nu am nevoie să mă educi tu.
P.S : Vezi că nu prea ști să scrii?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Maryyyaa):

Mai fetita, pune mana serios pe carte ca ai lacune mari in educatie.
inca nu ne tragem de sireturi, fiindca sunt femeie cu copii mari acasa si sunt aici sa educ copii obraznici si mincinosi ca tine.

| Maryyyaa explică (pentru Violleta2022):

De unde ști că n-am pus mâna pe carte?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Maryyyaa):

Vom contacta parintii tai, sa vedem ce au de spus cu ce ai scris aici!

| Yuoia a răspuns:

Cred ca stie ca il placi, i-au spus colegii. De aia a evitat un moment jenant si s-a uitat in alta parte.

| Maryyyaa explică (pentru Yuoia):

Pai colegii nu știu că eu îl plac, iar el nu a evitat efectiv s-a uitat un minut și zâmbea iar după și-a luat privirea

| Yuoia a răspuns (pentru Maryyyaa):

S-o crezi tu ca nu stiu!

| Maryyyaa explică (pentru Yuoia):

De unde pot sa știe dacă nimeni nu a zis nimic?

| Yuoia a răspuns (pentru Maryyyaa):

Din comportamentul tau. Crezi ca nu se observa?

| Maryyyaa explică (pentru Yuoia):

Cum mă comport cu el mă comport și cu ceilalți

| RAY a răspuns (pentru Maryyyaa):

Ii arăți ce pierde, te îmbraci mai sexy

| Xpressurself a răspuns:

Copii se plac forte repede unul pe altul așa că este irelevant, dacă nu te evita și nu vorbește urăt cu tine e clar, te place, de fapt toți copii te plac din moment ce nu îți arată contrariul.

| mirelandrone2 a răspuns:

Nu