| Bubuletsss a întrebat:

Heyy TPU! Vreau si eu statusuri de dragoste. Multumesc Anticipat. Funda! love struck :**

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Priveşte ochii mei albaştri, în ei e scris numele tău...

• Zambesc`! Nu regret`! Nu am gresit`.am iubit`! il iubesc:X si am simtit!`; x

:X`! [ Si cu toate astea stiu ca gresescblushing`Dar te iubesc la nebunieday dreaming` Fara tine sunt un nimeni`rolling eyes` /

Zambeste`! Tu esti tot Ce am mai bun`[]

Daca n`ai fi tu. mi-ar ramane gol sufletu! |

El nu sup0rtă să mă vadă plângând `! Îmi spune că sunt un înger, iar îngerii nu plâng `! :-x`

Şi inima mea de copil îndrăg0stit, va fi a ta pentru t0tdeauna `! // Te iubesc `! :-x`

Să ştii că te iubesc oricum, oricum ai fi `! :-x`.

Fiindcă şi astăzi tu rămâi m0tivul care m`a schimbat `

Se vede în ochii ei că îl iubeşte `! :-x` || Se vede în ochii lui că doar pe ea o d0reşte `! =p~ || Se vede în ochii lor cum e să fii îndrăg0stit `! :-x` ||

Şi dacă ar fi să trec prin foc, pentru tine aş trece `!:-x` // Chiar dacă nimeni nu înţelege `! :-x //

Şi inima mea de copil îndrăg0stit, va fi a ta pentru t0tdeauna `! // Te iubesc `! :-x`

Şi dacă ar fi să trec prin foc, pentru tine aş trece `!:-x` // Chiar dacă nimeni nu înţelege `! :-x //

Nu poţi nega că te iubeşte `. =p~ iar tu îl adori `! =p~ :-xxxx` |

Cuvinte nu prea am `…! || Dar te am pe tinee `…! :-xxxx` ||

Îţi place când te priveşte `! Îţi place la nebunie când bate apropouri că te iubeşte `…! :-xxxx`

Mereu cu tine la bine şi rău `…! Tu ştii cel mai bine cum e sufletul meu `…! :-xxxx ~ Te iubesc `…! ~

Avem clipe împreună ce nu vrem să se termine `…! :-xxxx` =p

Cineva te simte `…! Cineva te alege `…Şii te va înţelege `…! Mereu…cineva te aşteaptă `…! Cineva te iartă `…! Cineva te acceptă.aşa.`! :-xxxx`

Pt mine esti singuru lucru care conteaza.singurul lucru care ma mai tine in viata.:X

:-xxx `! Să nu mă întrebi de ce lumea din jur nu mai e.`! În mintea mea. Acum trăieşti doar tu `! :-xxx ` =p~

. Printr`un sarut intens, doua inimi se unesc! Te iubesc!

` te-am ales` p Tne` :-x` pentru ca` tuu` ` Erai Diferit` :]` ♡` Pt ca` :*` tu` Erai` ` Ceea` c mi-am dorit` ` ♡`. →` [ Te` iubesc` :-x` ]

#. oriunde as pleca Si oricat d departe.inima mea tot pentru` tine` va bate pentru` ca te iubesc... te voi purta in Suflet.in gand mereu ingeru` meu

Esti tot ce vreau,ce am visat,ce imi doresc
Nu-mi ajunge o viata sa-ti spun"te iubesc"

Ca in orice relatie am avut si bune si rele,dar ca cel mai frumos cuplu am trecut peste ele!

O iubire adevarata, nu se uita nicioadata

fără tine, sunt nimeni!

""Imi place chiar daca nu-mi gasesc unele cuvinte. Imi place cand spui : Te pup. Sa fii cuminte! ""

Niciodata n`ai uitat sa fi langa mine…Si eu voi fi mereu, la fel, langa tine :X

Vrei sa-ti spun ce gandesc?! n`am cum sa te mint.dar stii...sentimentele nu se spun.ele se simt

| Bosumflicii a răspuns (pentru mihaelaa18):

Foarte frumoase sunt statusurile ` :*.

| mihaelaa18 a răspuns (pentru Bosumflicii):

Mersi:*

8 răspunsuri:
| EyesSad17 a răspuns:

Uite cateva ^^
Cand cineva va putea scrie cu un cub de gheata pe soare inseamna ca te va iubi mai mult ca mine…
I-am cerut lui Dumnezeu o floare si mi-a dat o gradina. I-am cerut un pahar de apa si mi-a dat un ocean. I-am mai cerut un inger si mi te-a dat pe tine…
Cand iubesti esti cel mai fericit om din lume, cel mai trist lucru este sa suferi din iubire
Profit de iluzii şi cuvinte false gen"te iubesc",comportament copilăresc,gelozie,certuri, asta e relaţie? sigur faci asta din lipsă de ocupaţie
Un zâmbet fals nu se observă mereu. Privirea, însă, nu poate minţi
Tu îmi faci inima să râdă, chiar dacă ochii mei plâng
Fotografiez sclipiri de pleoape
Creez album pictat de noapte
Cazi... Te ridici ...Tot ce-ti zici e RABDARE
Plangi Te distrugi. Vrei sa fugi Si te doare
Dai tot ce ai si ce n-ai^^

| Funner a răspuns:

Vezi pe http://moldfun.net/statusuri-noi poate gasesti cite ceva potrivit :)

| AlinBaRoSaN a răspuns:

Taci

| T3iub3sc a răspuns:

Toţi şi toate vor să fie ca noi. Cu toate că la Început a fost doar un joc in doi. Toţi spuneau: M-ai mult de 2 luni nu stau.Dar am făcut 5 luni şi toţi sunt Wow :-o

Dragostea se face`n minim noi, e secret ramane intre noi.winking

Cand destinu`ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste big grin!