| anonim_4396 a întrebat:

Hi all! Imi place un tip cu 2 ani mai mare dar el nu prea da semne... In schimb am jucat adevar si provocare si am fost obligata sa il pup pe obraz, el nu a ripostat si m-a lasat dar pe alte fete nu le-a lasat. Nu stiu ce sa cred am nevoie de ajutor!

Răspuns Câştigător
| maiu a răspuns:

Dan, nesimtito si mie nu imi zici ( bine bine suntem chit). Si te intreaba omu da pe cine placi si ea rasunde pe unghiul M, da ma da te placewinking

5 răspunsuri:
| alina_7796 a răspuns:

Inseamna ca insemni ceva pentru el si te place poate nu tare dar putin!

| BlackDragoN a răspuns:

Pai daca as fi in locul baiatului si teras fi lasat inseamna ca te plac dar cred ca u nu ma placi si nas continua cu asta deci sfatu meu ca baiat este arati cal placi si sigur o sa te placa si elbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate chìar te place..., daca aì fost sìngura fata pe care a lasat-o sa ìl pwpe... succeswinking

| fCD a răspuns:

Te place da' e cam babalau daca na intors capul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti paranoica DeeDee draga.