| IoanaMaria12345678910 a întrebat:

Hi!
Am întreținut relații intime cu iubitul (ne-am protejat) însă când și-a dat drumul, a scos prezervativul a dat pe "pasarica" nu IN EA.
Credeti ca sunt șanse sa rămân?

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Dacă v-ați spălat imediat, nu. Dar, mai multă grijă!
Nu, pentru că nu erați penetrată, iar atinse au fost labiile, cel mai probabil.
Sănătate și succes la bacalaureat!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Explică-ne, ce-i aia: a dat pe "pasarica"

| Sofer a răspuns:

Dacă nu și-a dat drumul în tine ci doar pe tine. Nu ramai.

| Alexandra123girls a răspuns:

Doamne... Daca nu te a penetrat nu ai cum să rămâi gravidă, te crezi fecioară maria? Nu inteleg frate de ce nu va documentati inainte sa faceti ceva.

| IoanaMaria12345678910 explică (pentru Alexandra123girls):

Am întrebat doar Draga! N am
Dat cu parul happy ..nu Răspunde dacă nu ți convine

| Catalin5272 a răspuns:

Dacă te-ai spălat imediat nu, dar îți recomand să faci un test.