| OneLove_2406 a întrebat:

Hi! :* care imi poate spune unde gasesc nene -proaspat casatoriti cenzurat? fau >funditaaaabig grin

5 răspunsuri:
| Barbiiie95 a răspuns:

Nane->Proaspat casatoriti:

=> http://www.youtube.com/watch?v=GwxVFwdvUiY

| Barbiiie95 a răspuns:

Mai fato nu te mai enerva aici am gresit si eu si u faci din asta o tragedie. Poate esti u perfecta si nu gresesti niciodata. Daca e vorba asa de ce nu iti cauti singura?!
Nu te lasa mami si tati sa asculti melodii necenzurate?
Nu te mai da in spectacol ca nimeni nu e obligat sa te ajute daca e vorba sa te dai aici in spectacol sa te enervezi.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Ai gresit categoria!

| OneLove_2406 explică:

Cenzuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatfrustrated stii ce inseamna?

| OneLove_2406 explică:

Daca vroiam melodia asa o luam si fara ajutor happy sa stii ca e mai bine sa te gandesti de 2 oriblushing inainte sa zici ceva. si nu o caut sa o asc, o caut poentru ca imi trebuie la un colaj. ce`i asa greu?