| Sevenup a întrebat:

Hi! De ce baietilor le plac fetele care poarta colanti?(Sau daca nu, ce v'ar placea sa poarte?)

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pentru ca li se vad mai bine formele!

| GenEu a răspuns:

Pentru ca colantii le scot fetelor, formele in evidenta.
Depinde de gusturile fiecarui baiat. Eu unul, prefer fetele imbracate in ceva simplu (o rochie).
Succes!

| piktor a răspuns:

Pai...colantii le pun in evindenta ochii, mai ales daca fata poarta tanga :X
si daca nu ar purta colanti, cel putin o fustita

| aLyNutZu_6169 a răspuns:

Eu iubesc fetele in colanti
se vad mult mai bine formele
iar cele care poarta colanti mi se par ca au un caracter mai puternic
sau cele care poarta tanga...deoarce nu le e frica ca sunt admirate chiar le place