| bluesky a întrebat:

Hi. Imi place de un baiat, sambata ne-am intalnit intamplator la disco, ne-am zambit, s-a prefacut ca se loveste de mine cand a trecut pe langa mine etc. O prietena de-a mea a vorbit cu el si l-a intrebat ca nu i-ar placea de mine si a spus ca da si a venit la mine si am vorbit, dar inainte de asta mi-a spus prietena mea ca a avut foarte mari emorii ca si-a facut cruce si s-a aranjat inainte sa intre in discutie cu mine. I-am dat zeci de semne ca il plac si apropouri, i-am dat numarul meu si a zis ca ma suna. Din pacate are prietena dar mi-a spus ca vrea sa o termine cu ea. Totul a decurs bine doar ca a trebuit sa plec acasa si nu s-a mai intamplat nimic. Azi la scoala insa am trecut pe langa el si prietenii lui si i-am salutat pe toti si atat, nu am mai vb cu el azi. Il plac foarte mult. Nu stiu, sa ii trimit mesaj? desi mi-a zis ca nu are credit dar isi va incarca saptamana asta, pe mess intra rar... Ce sa fac? Nu vreau sa par disperata pentru ca tot eu am facut primii pasi sa zic asa. Daca sunteti experti/e in arta seductie sau aveti mai multe sfaturi pentru mine, va rog lasati-mi id vostru pe privat. Multumesc frumos!happy

1 răspuns:
| andreidraga a răspuns:

Daca el o lasa pe una pentru tine... te va lasa si pe tine pentru o alta. Nu te amagi! Mai sunt aproape 3.500.000.000 persoane de sex masculin in lume.