| Tinna21 a întrebat:

Himenul se poate modifica?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prin operatie

| darrio2007 a răspuns:

Vrei să redevii virgină, din cate inteleg. Da, se poate. Bani sa ai. Si să te creada iubitul ca esti virgină.

| Violleta2022 a răspuns:

Banuiesc ca ai vrut sa intrebi daca se poate reface, dupa deflorare?
Da, se poate reface, prin operatie de himenoplastie, facuta de marea majoritate a medicilor ginecologic, care au cabinete private cu sala de mici interventii chirurgicale.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA, printr-o interventie chirurgicala denumita himenoplastie forma himenului poate fi modelata dupa dorinta. Iar in cazul in care ''pasarica'' este deflorata, printr-o astfel de interventie chirurgicala himenul poate fi chiar refacut. big grin