| florinaestera a întrebat:

Homosexualii poarta de obicei pălărie?

11 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Nu este o regula.

| 393Dan a răspuns:

Stiu ca cercel doar in urechea dreapta e un semn.

| SERIALS a răspuns:

Fiecare cu gusturile sale

Răspuns utilizator avertizat
| G0odBoy a răspuns:

Nu stiu daca poti numi homosexual un biat caruia ii place sa poarte palarie, asta tine de preferinta lui, poate el are impresia ca ii sta bine se d-aia o poarta...Homosexualii se deosebesc de regula prin stilul lor vestimentar specific: pantaloni mulati, de preferinta roz sau rosii, par vopsit si cercei in urechi, nas, buza sau spranceana. Si bineinteles, prin gesturi specifice pe care baietii normali, heterosexuali nu le-ar face gen: când ceva ii incanta sau entuziasmeaza, ei au tendinta sa-si exteriorizeze bucuria prin a sarea in sus in mod repetat, gesticuleaza cu mainile pe orizontala samd.
Ps: Aici poti vedea mai exact trasaturile unui homosexual: https://www.youtube.com/watch?v=cUJOxZzXqiA

| Ilie_Claudia_Ana_1992 a răspuns:

Nici tu nu porti creier de obicei... laughing

| florinaestera explică (pentru Ilie_Claudia_Ana_1992):

Suferi de nebăgare în seamă?

| florinaestera explică (pentru Ilie_Claudia_Ana_1992):

După ce ca arăți ca naiba te mai și comporți ca o...