| XxSkillzxX a întrebat:

Hristos a Inviat! Astazi cand am fost la biserica la Inviere am vazut un tip de care sunt indragostita. Credeti ca e un semn sau ceva de genul? Mai ales ca e noaptea de Inviere.

Răspuns Câştigător
| PartyClatita a răspuns:

Adevarat a inviat! S-ar putea, mai ales ca in aceasta noapte daca iti pui o dorinta se inplineste happy, poate ti-ai dorit fara sa vrei mai multa dragoste sau afectiune... Tu stiiwinking

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Semnele si superstitiile sunt chestii diavolesti. deci este practic imposibil sa ti se fi aratat un semn de la diavol in biserica de Inviere, chiar daca tu practici ritualuri sataniste. trebuie sa te gandesti ca e o noapte sfanta si puterea celui rau si a celor care il slujesc e mica.

| BonneLess a răspuns:

Doamne, de parca biserica este un loc de matrimoniale. laughing

| XxBlueRosexX a răspuns:

Adearat a Inviat... posibil...dar eu cred ca a fost doar o coincidenta si ca el a mers la aceeasi biserica la care ai mers si tu. Dar sa fi fost un semn nu e excluswinking

| XtremePWN a răspuns:

Da este un semn trebuie sa cumperi un iaurt natural cu 3% grasime si sa il arunci inspre usa cu putere pentru a alunga spiritele rele!

| h3r a răspuns:

Adevărat a inviat!
Nu, deci voi chiar o luați razna.

| 26Geo a răspuns (pentru h3r):

Adevar grait-ai draga mearolling on the floor

| h3r a răspuns (pentru 26Geo):

Așa, așa...

| Cristiann25 a răspuns:

Ce pot sa spun decat ca ma face sa rad atat intrebarea cat si raspunsurile."Chestii diavolesti","semn" etc sunt doar cateva din comentariile aiurea.NU mai crede in asa ceva.Traiti realitatea nu visele!

| Voidwithin a răspuns:

Tu crezi in astfel de semne?

| Alexaaxc a răspuns:

Doamne, ce imi vad ochii...
Nu mai alerga dupa semne in loc sa treci la fapte. In timpul in care il pierzi gandindu-te la tot felul de semnale divine si nu stiu ce semnificatii ingeresti in noti magice si abureli de genul asta ai putea s aincerci sa te apropii de el. Comunicarea e cheia spre inima lui, nu cine stie ce coincidenta. Mai bine iti investesti timpul incercand sa il cunosti pe el, e mult mai util in situatia ta.
Paste fericit si succes!

| soupflood123 a răspuns:

Cu siguranţă e un semn că l-ai văzut; înseamnă că încă trăieşte prin cartier...

| JoannaChan a răspuns:

Adevarat a Inviat! As vrea sa-ti spun ca orice este posibil.Chiar daca mai mult ca sigur s-ar putea sa fi fost o simpla coincidenta, cred ca poate este si altceva.Dar nu cred sa fi avut legatura cu vreun semn si mai ales pentru e noaptea de inviere.Depinde ce vrei sa spui cu chestia ca a fost un semn.Cum am zis, orice s-ar putea sa fi fost posibil. exista multe variante. Exista varianta ca poate si el te place si a stiut ca vei fi acolo, asa ca a mers si el.Este si varianta purei coincindente.Dar parerea mea, din experienta iti zic, este ca poate pentru ca tu chiar esti indragostita de el, vrei sa fie cu tine si sa-l vezi cat mai des. Poate de asta tu crezi ca ar putea fi un semn.

| XxSkillzxX explică:

Da faza e ca el este din Franta si e catolic! Si el sta mai departe de biserica la care am fost eu!