| anonim_4396 a întrebat:

Hristos a inviat!
pe 16 iunie este ziua mea si as vrea sa invit cativa prieteni acasa sa dansam, sa mancam ...sa ne distram mai pe scurt
dar nu sunt sigura ca vor veni pentru ca,,, cand eram mai mica i-am chemat la ziua mea si nikiunul nu a venit si de atunci nu mi-am mai facut ziua stiind ca nimeni nu va venicryingcrying
imi faceam doar in familie ziua
familia mea nu e mare si nu prea am verisori asa ca invit doar prietenii

dati-mi un sfat ...1.sa-mi fac ziua?
2. daca da unde :acasa sau in oras?
ps:sunt in clasa a 8-a
scuze categoria

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca esti sigura ca cineva va veni la ziua ta atunci o poti face nu conteaza unde.

| Unffox a răspuns:

Daca vrei si poti, fa-o. Poti in oras pentru a atrage colegii. Eventual dale cateva detalii si fa niste felicitari manuale. Vor aprecia... ^^ Poti sa le spui din politete si sa nu aduca cadouri, pentru ca tu vrei doar sa te simti bine alaturi de ei [ majoritatea vor aduce, dar poate unii nu ai bani de cadou si de asta nu vin ].

Si anuntai cu cel mult o saptaman inainte. Sa nu uite de ziua ta sau sa stie de mult si sa o considere deja banala, dar nici prea tarziu, sa aiba timp de pregatiri.

| Marcela a răspuns:

Da ai putea sa iti faci ziua nu ai dc nu daca asta doresti
ai putea sa o faci in oras cu cativa prieteni care vor veni sigur ( sa ii intrebi daca vin! ca sa stii )

iar daca iti zic ca nu vin ai putea sa te duci singura intr-un club na si iti faci de cap cateva ore sa stii ca ai mai crescut un anwinking tongue
succes si la la multi ani de pe acumbatting eyelashes
:*

| paulthegame a răspuns:

Tineti ziua dar vezi tu copii le e rusine cu parinti tai si ar fi mai bine satio faci in oras.sa-mi dai un mesaj daca vor veniwinking

| MaliceThemen a răspuns:

Hey!
Nu-ti mai face probleme! poate s-au schimbat si vor sa vina, atunci erau mai copilarosi... adica cu cat cresti cu atat te intereseaza mai mult o petrecere smug
Mai bine ti-o faci in oras big grin
Suna mai atractiv si nu faci deraj acasa... happy
Poti printa invitatii frumoase pentru petrecerea ta, sau daca nu ai imprimanta le poti face manual cu un desen frumos invitandu-i la ziua ta care o vei face pe data de... si locul unde va intalniti.
Eu cred ca s-au mai schimbat, mai incearca.
Mult succes!