| waXonwaXoff a întrebat:

Http://www.a1.ro/showbiz/funny/video-sex-nebun-in-narcis a-salbatica-136565.html

cum se cheama melodia din filmulet?

Si mai am o intrebare:Aseara Manuela a pierdut copilul pentru ca a facut sex in timpul sarcinii?

2 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu merge link-ul. raised eyebrows

| Laura_2393 a răspuns:

Din cate am inteles Manuela a pierdut sarcina pentru ca a facut sex intr-un mod salbatic. Daca vizionezi constant telenovela cred ca iti aduci aminte ca Emanuela a mai fost la medic si ii fufsese recomandata sa aiba grija cand facesex in timpul sarcini caci ar putea pierde sarcina.